Co tu nie pasuje?

Aby zamieścić swoje zdjęcie, proszę przesłać je na adres info@ise.pl.. wraz z odpowiednim komentarzem.
Pamiętaj!

Jesteś Elektrykiem? Powiedz nam o tym ustawiając w profilu pole ELEKTRYK na Tak - Proszę się zalogować aby zobaczyć linki! Jeżeli dodatkowo aktywnie zabierasz głos w dyskusjach zapraszamy Cię do grupy Elektrycy, co pozwoli Ci na dostęp do dodatkowych zasobów - Proszę się zalogować aby zobaczyć linki

Nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie na forum Proszę się zalogować aby zobaczyć linki. Dyskusja na forach specjalistycznych wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
ELEKTRYK: Tak
Kontaktowanie:

Re: Co tu nie pasuje?

Postautor: EnergoTools » czw mar 30, 2017 5:58

Witam,
Zamieszczam przywołane przez Kolegę JacekH07 filmy.
Pozdrawiam,
Jacek.

Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Trójfazowy tester zabezpieczeń elektroenergetycznych. Trzy prądy fazowe max: 3x40A lub 120A, 4 napiecia fazowe.Wyjątkowa oferta cenowa!
Wyjątkowa promocja
Sklep dla Elektryków

Awatar użytkownika
elmontjs
Elektryk
Elektryk

Postautor: elmontjs » czw mar 30, 2017 12:36

Nawiązując do przedłużacza firmy PAWBOL , odbyłem rozmowe z jej przedstawicielem, który zrozumiał błąd i wysłał stosowne oświadczenie :
"Oświadczenie

Firma Pawbol Sp. z o.o. informuje że nastąpił błąd w oznaczeniach . Przedłużacze serii: B.1113, B.1114,B1411, B1120,B.1122 z zastosowanym przewodem 3x2,5mm2 i wtyczką 16A, ich maksymalne dopuszczalne obciążenie:

- Dla przewodu zwiniętego 1500W
-Dla przewodu całkowicie rozwiniętego 3600W "

... i tu podpis z pieczęcią

Mam nadzieje że prawidłowe oznaczenie produktu znajdzie się już na nowych przedłużaczach.
Człowiek uczy się całe życie i ...

JacekH07
Elektryk
Elektryk

Postautor: JacekH07 » czw mar 30, 2017 13:14

Oby tak było. Ja mam przedłużacze Kerg i nie zauważyłem błędów w oznaczeniach. Część przedłużaczy wykonałem sobie sam.
Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką

Awatar użytkownika
Ramzes2
Rozmówca
Rozmówca

Postautor: Ramzes2 » pt mar 31, 2017 15:46

Nie zrobiłem zdjęcia, ale dziś szukając cienia, znalazłem cień za rozdzielnicą licznikową stojącej na chodniku koło kolejowego dworca głównego która (od strony cienia) była otwarta i miała wyrwany zamek. Przymknąłem drzwiczki i powiadomiłem pogotowie energetyczne które pojawiło się gdzieś w 30 minut.

Ciekaw jestem, kto do tego doprowadził.
SEP do 1kV + kontrolno-pomiarowe + pomiary eksploatacyjne + zabezpieczenia i automatyka (10.).
Bardziej elektronik niż elektryk.
Z gazem, z prądem i z komarami nie ma żartów.
Moja pomoc jest czysto teoretyczna. Za Twoją ew. pracę odpowiadasz wyłącznie Ty.

Wróć do „Zdjęcia i filmy”