1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Logowanie

Zalogowani mają lepiej!
czwartek, 18 listopad 2010 09:02

W Enerdze licznik przedpłatowy na życzenie odbiorcy

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Energa proponuje klientom instalację liczników przedpłatowych na ich życzenie. W tym systemie cena prądu jest taka jak w taryfie zatwardzonej przez URE, ale odbiorca musi wnieść opłatę instalacyjną.

Energa Obrót proponuje instalację liczników przedpłatowych na życzenie odbiorcy. Takie liczniki są droższe od normalnych i dlatego odbiorca chcący mieć taki licznik będzie musiał pokryć różnicę w cenie pomiędzy zwykłym licznikiem i przedpłatowym. Opłatę instalacyjną można wnosić jednorazowo lub w ratach miesięcznych poczynając od 5,99 zł.

- System ten pozwala na dowolną częstotliwość zakupów porcji energii. Klient sam decyduje, czy chce kupować porcję energii wystarczającą na kilka dni, tydzień, miesiąc. To doskonałe rozwiązanie dla osób wynajmujących mieszkania, czy garaże lub okresowo korzystających z domków letniskowych albo zimowych - mówi Ireneusz Kulka, wiceprezes Energi-Obrót .

Oferta pod nazwą produktową "Rozliczenie Pre-paid" adresowana jest do odbiorców z grupy taryfowej G, w której dominują gospodarstwa domowe. Energia elektryczna w tej ofercie będzie sprzedawana po cenach regulowanych, czyli zatwierdzonych przez Urząd Regulacji Energetyki.

Obecnie nowy produkt będzie dostępny na terenie oddziałów Energi w Gdańsku, Słupsku i w Płocku, a do końca roku na prawie całym obszarze obsługiwanym przez Energę. Prawie, bo poza oddziałem w Toruniu, gdzie usługa będzie dostępna w I kwartale przyszłego roku. Energa Obrót wyjaśnia, że to kwestia czasu potrzebnego na ujednolicenie systemów bilingowych umożliwiających rozliczanie płatności w systemie przedpłatowym. Prąd w tym systemie będzie można kupić przez Internet, w punktach płatności VIA Moje doładowania, a także w biurach obsługi klienta Energi.

Źródło: wnp.pl

Czytany 9031 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 listopad 2010 09:07
Zaloguj się, by skomentować