czwartek, 02, marzec 2017 08:43

Elektryzująca pasja 2017

Napisał Press Room
Rate this item
(0 głosów)

Już po raz dziesiąty firma Elektrotim S.A. wraz z partnerami społecznymi rozpoczęła poszukiwania największych pasjonatów. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość zgłosić swoje projekty na konkurs Elektryzująca Pasja, w którym za zadanie mają pokazać swoje pasje powiązane z techniką i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe i całkowicie pochłaniające ich hobby

Ogólnopolski konkurs Elektryzująca Pasja organizowany jest od 10 lat. Nowością tegorocznej edycji są nagrody pieniężne, które mają być niejako symbolem, że „z pasji można żyć” i z powodzeniem może stać się ona sposobem na zarabianie pieniędzy.

Zadanie konkursowe „Elektryzującej Pasji” polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego wielką pasję autora pracy. Spośród zgłoszonych prac, specjalnie w tym celu powołane jury konkursowego wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne i wyróżnienia. Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualne, jak i grupowe. Prace - indywidualne lub grupowe (2-5 osób)  można zgłaszać do 6 marca 2017 r.

Spośród zgłoszonych prac jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody. Zwycięzcy i wyróżnieni zostaną ogłoszeni 21 kwietnia 2017 r. podczas Gali Finałowej.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Szkoła, która chce przystąpić do konkursu  zgłasza Koordynatora Konkursowego. Spośród wszystkich zgłoszonych prac Jury wybierze 15 najlepszych prac, a następnie laureatów: 1-ego, 2-ego, 3-ego miejsca oraz projekty wyróżnione. Każdy z uczestników otrzyma dylom. Wszyscy nauczyciele, którzy będą pełnić rolę Koordynatorów Konkursowych i zgłoszą prace również zostaną uhonorowani nagrodami.

•    Czas na zgłaszanie prac: do 6 marca 2017 r.
•    Ogłoszenie twórców najlepszych 15 prac: 24 marca 2017

Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 26 kwietnia 2017 r.

Dla zwycięzców konkursu „Elektryzująca Pasja” ufundowane zostaną  nagrody, o łącznej wartości  ponad 10.000, dodatkowo osoby wyróżnione otrzymają nagrody rzeczowe, możliwe są nagrody pocieszenia

Szczegóły w Regulaminie Konkursowym na stronie elektrotim.pl.

źródło, grafika: elektrotim.pl

Last modified on czwartek, 02, marzec 2017 09:20
Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie