poniedziałek, 05, listopad 2018 12:15

Zbliżają się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

Napisał Press Room
Rate this item
(0 głosów)
W dniach 13-15 listopada 2018 r. w Lublinie odbędzie się XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. Targi  te na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wiodących wydarzeń poświęconych energetyce.  Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.
Targi Energetyczne ENERGETICS koncentrują się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. W tym roku organizatorzy podkreślają szczególną rolę innowacji w energetyce oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w tym obszarze. Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych. 

Ekspozycja Targów ENERGETICS obejmuje ofertę 200 firm m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu  i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz energetyki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych,  energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Podczas Otwartego Forum Dystrybutorów Energii (13 listopada b.r. godz. 12.00 – 14.00) eksperci będą dyskutować o niezawodności dostaw energii elektrycznej w Polsce. Pierwszy panel dyskusyjny dotyczy bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej w Polsce z perspektywy Operatorów Systemów Dystrybucyjnych.

Drugi panel dyskusyjny jest poświęcony bezpieczeństwu dostaw energii w regionach oraz współpracy Operatorów Systemów Dystrybucyjnych z samorządami. Wstęp na forum jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych!

Części ekspozycyjnej towarzyszą konferencje i szkolenia przygotowane we współpracy z partnerami branżowymi, poświęcone priorytetowym zagadnieniom z punku widzenia branży
. ”Elektromobilność – dzisiaj i jutro” to temat szkolenia, podczas którego eksperci opowiedzą o pojazdach, infrastrukturze ładowania, technologiach wodorowych w pojazdach elektrycznych, a także społecznych i środowiskowych skutkach wdrażania elektrycznych pojazdów samochodowych.

W ramach Targów odbędą się również certyfikowane warsztaty pomiarowe pt.: „Testowanie bezpieczeństwa urządzeń medycznych po instalacji lub naprawie (udział płatny wymaga wcześniejszego zgłoszenia) oraz Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego poświęcone m.in.: inteligentnej energetyce lokalnej, budynkom pasywnym, zintegrowanemu zarządzaniu gospodarką energetyczną, gospodarce odpadami drzewnymi czy uprawie biomasy.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają w dniach:
13-14 listopada 2018 godz. 9.00 – 17.00 
15 listopada 2018 godz. 9.00 – 15.00
Adres: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Portal ISE.pl jest patronem medialnym Targów ENERGETICS.
źródło, foto: Targi Lublin S.A.
Last modified on wtorek, 06, listopad 2018 11:23
Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie