wtorek, 12, marzec 2019 11:53

Rozpoczynają się targi Elektrotechnika 2019

Napisał Press Room
Rate this item
(1 Głos)

W dniach 13-15 marca 2019 r. odbywają się XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019 w EXPO XXI w Warszawie

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA mają możliwość współprowadzenia konferencji, warsztatów i szkoleń skierowanych do prawie 2000 specjalistów - inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru oraz instalatorów.

Konferencje, szkolenia i warsztaty od lat są integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Targi to także wystawa nowych technologii i osiągnięć polskiej branży elektrotechnicznej, pokaz innowacyjnych rozwiązań oraz wystawa pojazdów z napędem elektrycznym.

źródło: elektroinstalacje.pl

Last modified on środa, 13, marzec 2019 09:05
Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie