piątek, 31, lipiec 2020 16:38

Zbliżają się targi ENERGETAB 2020

Napisał Press Room
Rate this item
(0 głosów)

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Te największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020 r. Warto tu być!

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Trwają ostatnie przygotowania aby tegoroczne targi ENERGETAB były w pełni bezpieczne zarówno dla około 300 wystawców jak i zwiedzających. Rozpoczynające się 15 września, najważniejsze w branży energetycznej i elektrotechnicznej targi objął swym Honorowym Patronatem Minister Klimatu.

Na ubiegłorocznych targach swoje produkty zaprezentowało 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 25 krajów Europy, Azji i USA.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:

- przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
- wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
- elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

ENERGETAB to: największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki - najliczniej odwiedzane targi przez profesjonalistów z branży - doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy - prestiżowe wyróżnienia w konkursie targowym

Strategicznym Partnerem targów jest TAURON Dystrybucja S.A.

W tym roku Organizatorzy Targów ponownie udostępniają Wystawcom Strefę Praktycznych Pokazów (SPP) – Ośrodka Doskonalenia Zawodowego ZIAD, która daje możliwość zaprezentowania zwiedzającym swoich produktów i usług.

źródło: ENERGETAB

Last modified on piątek, 31, lipiec 2020 17:25
Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie