wtorek, 08, wrzesień 2020 09:50

Targi energetyczne ENERGETAB 2020 (+wideo)

Napisał Press Room
Rate this item
(0 głosów)

Do odwiedzenia targów ENERGETAB 2020 zapraszamy w imieniu prawie 300 wystawców, którzy mimo wątpliwości postanowili wziąć w nich udział, aby wzmocnić osobiste relacje z klientami, po okresie spowolnienia szukać szans na dalszy rozwój Firmy i aby pokazać, że ich Firma jest silna i przetrwała kryzys, pracując nad nowymi rozwiązaniami.

Targi, jak co roku, będą dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych. Nie musimy podkreślać, jak jest to ważne dla gospodarki, szczególnie w aktualnej sytuacji.

Na targach prezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki jak i bardzo wiele firm oferujących aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Jest też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym ODZ ZIAD Bielsko-Biała SA.

Jako organizatorzy, dołożyliśmy wszelkich starań aby te targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma od nas bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane.

Niewątpliwie dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.
Targi objął swym Honorowym Patronatem Minister Klimatu a Partnerem Strategicznym jest, tradycyjnie już, TAURON Dystrybucja S.A.

KONKURS: „na najbardziej energetyczną fotografię”. Zwiedzający, którzy do dnia 20 września br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlą najciekawsze fotografie z pobytu na ENERGETAB 2020 - wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami o łącznej wartości 5000 zł.

UWAGA! Zwiedzających prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie energetab.pl, aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych.

„..Świat Energetyki zaczyna się w Bielsku-Białej…”

Portal ISE.pl jest patronem medialnym Targów ENERGETAB 2020

źródło: ziad.pl

Related Video

Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie