poniedziałek, 21, wrzesień 2020 12:04

ENERGETAB 2020 - za nami (+relacja wideo)

Napisał Press Room
Rate this item
(0 głosów)

Tegoroczna edycja targów ENERGETAB przypadła na okres niezwykle trudny dla całej gospodarki i społeczeństwa. Pandemia COVID-19 mocno skomplikowała działalność przemysłu i energetyki, zdecydowanie ograniczyła też możliwości bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami a ich klientami.

Wiemy, że wielu zainteresowanych odwiedzeniem targów nie mogło tego zrobić z powodu obaw osobistych lub restrykcji obowiązujących w ich firmie.

W targach ENERGETAB 2020 uczestniczyło około 250 wystawców, którzy mimo wątpliwości postanowili wziąć w nich udział, aby wzmocnić osobiste relacje z klientami, po okresie spowolnienia szukać szans na dalszy rozwój Firmy i aby pokazać, że ich Firma jest silna i przetrwała kryzys, pracując nad nowymi rozwiązaniami.

Pawilony targowe oraz stoiska plenerowe zlokalizowane były na ponad 20 ha terenów rekreacyjnych u podnóża Szyndzielni. Jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań aby targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom i Zwiedzającym za udział w Targach i już dziś zapraszamy Państwa  na przyszłoroczne targi, które odbędą się w dniach  14 – 16 września 2021 r.

Portal ISE.pl jest patronem medialnym Targów ENERGETAB 2020

źródło: ziad.pl

Last modified on wtorek, 22, wrzesień 2020 12:16

Related Video

Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie