Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

ENERGETAB 2023

12 września @ 08:00 14 września @ 17:00

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Tegoroczne Targi ENERGETAB zbliżają się wielkimi krokami. Udział w targach to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego jak i opartego na odnawialnych źródłach energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Na targach ponad 400 wystawców zaprezentuje najnowsze i innowacyjne urządzenia, aparaty, konstrukcje oraz systemy automatyki służące bardziej efektywnemu i przyjaznemu dla środowiska wytwarzaniu, dostarczaniu i użytkowaniu energii elektrycznej.
Targi ulokowane są na prawie 4 ha terenu rekreacyjnego u podnóża Szyndzielni i Dębowca zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w siedmiu halach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych oraz ciężkich eksponatów.

Targom towarzyszyć będą konferencje, specjalne ekspozycje w strefach OZE, elektromobilności oraz seminaria i warsztaty realizowane przez wystawców. Będzie to zatem doskonałe forum do debat na tematy aktualnych kierunków rozwoju branży elektroenergetycznej w świetle wyzwań jakie stawia przed nami konieczność transformacji energetycznej.

Tradycyjnie podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

ZIAD Bielsko-Biała SA

Zobacz stronę dla: Organizator