Konstruktywna dyskusja z zakresu sieci LAN.

EIB, KNX, LAN, WAN, instalacje alarmowe oraz telefoniczne.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ODPOWIEDZ
senda
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 37
Rejestracja: pn maja 14, 2007 19:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Konstruktywna dyskusja z zakresu sieci LAN.

Post autor: senda » śr mar 25, 2009 18:43

Szanowni koledzy!
Temat ten wywiazał się na bazie innego tematu na forum (http://ise.pl/forum/viewtopic.php?f=30&t=9840&start=30) i ma na celu - jak w temacie - dyskusję z zakresu instalacji okablowań strukturalnych z ewentualnym poszerzeniem o warstwy wyższe.
Intencją dyskusji jest wymiana doświadczeń, a nie poglądów.
Oznacza to, że podajemy informacje sprawdzone i odpowiadamy na pytania, ale dla siebie zachowujemy wypowiedzi autorytatywne w stylu: "wydaje mi się ... ", "chyba gdzieś słyszałem...", " przeczytałem gdzieś w internecie..." i wszystkie inne niesprawdzone i niepotwierdzone - chyba, że tak zaczynać się będzie pytanie.
Proszę również nie wprowadzać do tematu osobistej urazy do innych użytkowników forum - na tym forum są setki tematów z kłótnią na poziomie .... niskim, ale jednak poziomie.
Reasumując: dyskutujemy, wymieniamy doświadczenia, zdjęcia własne i obce (z podaniem źródła) , nie obrażamy się wzajemnie (za co wszystkim z góry dziękuję )

Pozdrawiam wszystkich
Gdybym na prośbę o pomoc odpowiadał: "przeczytaj sobie i zrób zgodnie z Normą ...." - przyjaciół bym stracił dawno!!!Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie
 

DAVICOM
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 104
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Konstruktywna dyskusja z zakresu sieci LAN.

Post autor: DAVICOM » pn mar 30, 2009 19:34

Witam
Jestem jak najbardziej za. W końcu forum jest właśnie po to. Podawanie błędnych informacji technicznych może narobić więcej strat jak pożytku pomijam tu fakt jaką opinię sobie wystawimy. Sami współpracujemy z kilkoma firmami z naszej okolicy i jest to współpraca zawsze fair play no i obowiązuje RWPG (taki termin z czasów komuny).
Wykonujemy instalacje teleinformatyczne "na miedzi", "światełko" no i oczywiście radyjko. Chętnie się podzielę doświadczeniami z kolegami z forum.
W sieciach komputerowych obowiązują żelazne zasady jak chce się je wykonać z zachowaniem należytej jakości a nie robić "polowanie na duchy" w sieci.
Tak troszkę na wesoło.

Pozdrawiam
Jendrek

ODPOWIEDZ