Alarm trzystopniowy

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
mariuszmario69
Czytelnik
Czytelnik

Alarm trzystopniowy

Post autor: mariuszmario69 » ndz maja 20, 2018 11:16

Mam pytanie do fachowców. Chodzi mi o alarm trzystopniowy(dzwiękowo-wizualny). Kolory ostrzegawcze to pomarańczowy i czerwony. Oba mają wyłączniki przekręcane off-on oddzielne tzn jeden i drugi ma swój. Moje pytanie czy jeżeli po włączeniu alarmu np. czerwonego i wyłączeniu go poprzez przekręcenie wyłącznika alarmu czerwonego na off co się dzieje z alarmem pomarańczowym-będzie działał czy nie. Znajomy twierdzi, że po wyłączeniu jednego nie będzie działał ten drugi. Wydaje mi się, że to jest nie możliwe tzn po wyłączeniu jednego drygi musi zadziałać. Proszę o pomoc i wyjaśnienie mi jak taki alarm musi działać?

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

ODPOWIEDZ