Częste pytania a może spis treści (w opracowaniu - draft)

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Kontakt:

Częste pytania a może spis treści (w opracowaniu - draft)

Post autor: EnergoTools » wt maja 16, 2006 17:39

Witam wszystkich Czytelników naszego forum.

Istnieje wiele tematów, które systematycznie powracają. Wiele z nich zostało dokładnie opisane i rozwiązanie znajduje się na naszym forum. W regulaminie naszego forum zalecamy, aby przed rozpoczęciem nowego tematu, sprawdzić - wyszukać w istniejących tematach.

Aby pomóc w poszukiwania, rozpoczynam opracowanie, które w pewnien sposób będzie systematyzować dyskutowane tematy.

Instalacja oświetlenia klatki schodowej Kolory żył w przewodach Układanie przewodów Odbiór instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym Jak dobrać kondensator do silnika zasilanego 1 fazowo
Ile kosztuje wykonanie instalacji PS: Zaproponuj temat przesyłając pytanie i ewentualne linki na adres forum@ise.pl. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony pt maja 26, 2006 6:37 przez EnergoTools, łącznie zmieniany 6 razy.
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

Awatar użytkownika
disaster
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny

Częste pytania (w opracowaniu - draft)

Post autor: disaster » wt maja 16, 2006 21:38

Jeśli mogę coś zasugerować, to po prostu utworzenie działu FAQ (Frequently Asked Questions), będącego działem zamkniętym, w którym jedynie administrator bedzie miał prawo umieszczać tematy.
Czymu?
Wyszukiwarka w phpBB jest bardziej niż niedoskonała.

erokman
Rozmówca
Rozmówca

Częste pytania (w opracowaniu - draft)

Post autor: erokman » wt maja 16, 2006 22:54

Z tym że wyszukiwarka jest beee , to popieram. Ale pomysł z FAQ nie jest nowy. Otóż FAQ już jest ! Jest forum o nazwie: "Poradnik Elektryka". Jest tylko mały problem. Tak naprawdę chyba nikomu się nie chce pisać CAŁEGO problemu, działu, ETC. Ja osobiście zasugerowałbym , co następuje:
1. Każdy użytkownik powinien przeczytać : http://www.forumsep.pl/viewtopic.php?t=19 (Jest to strona konkurencyjna, lecz skoro w ISE i SEP moderatorem jest ta sama osba to chyba nie złamałem zasady "Na forum ISE.pl nie wolno reklamować przedsięwzięć komercyjnych, aukcji(...)." )
2. (Do administratora) Poprawić funkcjonalność wyszukiwarki.
3. (Do użytkowników) Korzystać z wyszukiwarki.
4. (Do użytkowników) Gdy wyszukiwarka źle działa to patrz pkt 3.

Dodatkowo można zamiast FAQ (które już jest) wprowadzić Spis treści lub coś w tym stylu: http://ise.pl/forum/viewtopic.php?t=9234
Wiem, przedsięwzięcie ogromne może nawet nie możliwe ale ambitne :-D

ODPOWIEDZ