ISE.pl • Częste pytania a może spis treści (w opracowaniu - draft)
Strona 1 z 1

Częste pytania a może spis treści (w opracowaniu - draft)

: wt maja 16, 2006 17:39
autor: EnergoTools
Witam wszystkich Czytelników naszego forum.

Istnieje wiele tematów, które systematycznie powracają. Wiele z nich zostało dokładnie opisane i rozwiązanie znajduje się na naszym forum. W regulaminie naszego forum zalecamy, aby przed rozpoczęciem nowego tematu, sprawdzić - wyszukać w istniejących tematach.

Aby pomóc w poszukiwania, rozpoczynam opracowanie, które w pewnien sposób będzie systematyzować dyskutowane tematy.


Instalacja oświetlenia klatki schodowej Kolory żył w przewodach Układanie przewodów Odbiór instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym Jak dobrać kondensator do silnika zasilanego 1 fazowo
Ile kosztuje wykonanie instalacji PS: Zaproponuj temat przesyłając pytanie i ewentualne linki na adres forum@ise.pl. Dziękuję.

Częste pytania (w opracowaniu - draft)

: wt maja 16, 2006 21:38
autor: disaster
Jeśli mogę coś zasugerować, to po prostu utworzenie działu FAQ (Frequently Asked Questions), będącego działem zamkniętym, w którym jedynie administrator bedzie miał prawo umieszczać tematy.
Czymu?
Wyszukiwarka w phpBB jest bardziej niż niedoskonała.

Częste pytania (w opracowaniu - draft)

: wt maja 16, 2006 22:54
autor: erokman
Z tym że wyszukiwarka jest beee , to popieram. Ale pomysł z FAQ nie jest nowy. Otóż FAQ już jest ! Jest forum o nazwie: "Poradnik Elektryka". Jest tylko mały problem. Tak naprawdę chyba nikomu się nie chce pisać CAŁEGO problemu, działu, ETC. Ja osobiście zasugerowałbym , co następuje:
1. Każdy użytkownik powinien przeczytać : http://www.forumsep.pl/viewtopic.php?t=19 (Jest to strona konkurencyjna, lecz skoro w ISE i SEP moderatorem jest ta sama osba to chyba nie złamałem zasady "Na forum ISE.pl nie wolno reklamować przedsięwzięć komercyjnych, aukcji(...)." )
2. (Do administratora) Poprawić funkcjonalność wyszukiwarki.
3. (Do użytkowników) Korzystać z wyszukiwarki.
4. (Do użytkowników) Gdy wyszukiwarka źle działa to patrz pkt 3.

Dodatkowo można zamiast FAQ (które już jest) wprowadzić Spis treści lub coś w tym stylu: http://ise.pl/forum/viewtopic.php?t=9234
Wiem, przedsięwzięcie ogromne może nawet nie możliwe ale ambitne :-D

Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie

Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie