Linia SN przechodząca przez działkę, wstawienie słupa

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
`kondzio.bik
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany

Linia SN przechodząca przez działkę, wstawienie słupa

Post autor: `kondzio.bik » sob mar 27, 2021 10:07

Dzień dobry
Większość osób, chce się pozbyć słupów energetycznych z działek, a ja potrzebuję postawić taki słup i to w przebiegu linii SN. Mam warunki na przyłącze z tej linii SN, byłem przekonany, że słup jest na mojej działce co się okazało nie prawdą, po tym jak zaktualizowana została lokalizacja słupów na mapie co nastąpiła w związku z tym, że jest planowana jakąś przebudowa linii, na aktualnej mapie zasadniczej jest informacja o projektowanych słupach i jako źródło danych jest wpisana jakaś narada koordynacyjna. Mógłbym ciągnąć swoją linię SN z działki sąsiada, ale domyślacie się z jakimi problemami się to wiąże. W związku z tym chciałbym zrobić słup u siebie, dogadać się w tej kwestii z Tauronem, że może udałoby się to zrobić wraz z tą ich przebudową. Wiecie może jak Tauron podchodzi do takiego dostawienia słupa w przebiegu linii SN, z jakimi może się to kosztami wiązać?

Druga sprawa, to jak z nimi teraz rozmawiać, kontakt telefoniczny i biura obsługi klienta to trochę odbijanie się od ściany, nikt nic nie wie itp. Ostatnio jak miałem problem to poszedł do ich biura i wpadłem do kierownika rejonu chyba, pogadałem i wszystko udało się jakoś załatwić, a teraz nie wpuszczają z racji Covida więc nie da się tego tak zrobić. Zostaje wymiana pism poczta czy jest jakiś sensowny sposób?

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny miernik instalacji elektrycznych

ODPOWIEDZ