Podłączenie lamp ulicznych

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Jacek Nawrocki
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 29, 2019 14:16

Podłączenie lamp ulicznych

Post autor: Jacek Nawrocki » wt paź 29, 2019 14:20

Witam.
Razem z sasiadami zdecydowaliśmy się wkońcu nieco rozświetlić nasza ulicę. Jest to prywana działka, więc wszystkie koszty będziemy pokrywać sami. Zamówiliśmy już słupy i lampy uliczne stąd https://www.smd-led.pl/lampy-uliczne-led. Jeżeli chodzi o montaż słupów i lamp to nie będzie najmniejszego problemu, zastanawiam się tylko nad ich instalacją. Przy każdym domu będzie jedna lampa, więc mieszkaniec będzie musiał ją zasilić. Jak tutaj najlepiej poprawadzić instalację i jakiej grubości przewody wykorzystać, aby było to jak najbardziej bezpieczne i zgodne z prawem?Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie
 

ODPOWIEDZ