Wlz pytania

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Kris921
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 14
Rejestracja: wt lut 06, 2018 18:56

Wlz pytania

Post autor: Kris921 » czw kwie 02, 2020 20:07

Witam. Mam pytanie.
weszło mi do roboty małe mieszkanie to nie jest w bloku tylko taki bardzo mały domek i niestety główny przedlicznikowy zamiast na strychu idzie u sąsiadki w mieszkaniu. Mieszkania nie są że sobą połączone jest między nimi ok 10m przerwy. A chciałbym wymienić główny wlz na miedziany bo tam jest aluminium łączony w 3 miejscach :D oczywiście nie chce sąsiadce rozwalac chaty żeby kłuć ściany. Ale u niej na strychu jest główny bezpiecznik który rozlaczy ich dom i mój i tu pytanie czy mógłbym od tego głównego zrobić sobie mój przedlicznikowy i ładnie w rurkach wyjść do siebie? Tam nie ma plomby żadnej. Drugie pytanie. Najlepiej gdybym przedlicznikowy miał u siebie na chacie że gdy wyrzuci żeby nie latać tam iść i wkręcić nowy jak to z tym jest? Zrobić przedlicznikowy u nich na strychu czy może u mnie koło licznika dać topik czy automat? Dziękuję i pozdrawiamPost autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie
 

ODPOWIEDZ