Nie grzeją wody

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Robek.Robek
Czytelnik
Czytelnik

Nie grzeją wody

Post autor: Robek.Robek » wt sty 08, 2019 20:58

Witam, w dniu dzisiejszym pralka zmywarka i junkers przestały grzać wode, działają ale nie grzeja. Chciałbym dodać że po południu w domu był elektryk wymienić żyrandol i prawdopodobnie od tego momentu nie dziala. Czy ktoś ma jakąś wskazówkę co to może być ? Wszystkie inne urządzenia działają

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

Awatar użytkownika
dawidgta
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany

Nie grzeją wody

Post autor: dawidgta » wt sty 08, 2019 22:39

W tym przypadku najlepiej żeby to sprawdził elektryk z wiedzą odpowiednimi uprawnieniami i sprzętem Ten elektryk coś nie robił w rozdzielnicy oprócz wymiany żyrandola ?

Robek.Robek
Czytelnik
Czytelnik

Nie grzeją wody

Post autor: Robek.Robek » wt sty 08, 2019 23:01

Tego nie wiem, bo wyszedłem z domu gdy pracowal, a telefonu nie odbiera. I zostałem z tym sam

Carlos223223
Rozmówca
Rozmówca

Nie grzeją wody

Post autor: Carlos223223 » pt sty 11, 2019 20:30

Skoro zmywarka i inne urządzenia niby działają a nie grzeją to trochę dziwne przecież nie ma dla nich osobnego obwodu na grzałkę. Dziwne.

APJ_Sikora
Czytelnik
Czytelnik
Kontakt:

Nie grzeją wody

Post autor: APJ_Sikora » śr sty 23, 2019 11:10

Pralka i zmywarka mają grzałki elektryczne, a junkers grzeje wodę gazem, który odpalany jest najczęściej za pomocą baterii (nie jest zasilany z sieci) więc jest to bardzo dziwna sytuacja. Opisz bardziej szczegółowo co działa, a co nie (czy urządzania uruchamiają się) i jak to zdiagnozowałeś, że nie grzeją wody.

ODPOWIEDZ