Drukarka etykiet - tania w ekspoatacji

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)
ODPOWIEDZ
Wolfgar
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: Wolfgar » śr sty 08, 2014 17:53

Witam, Czy któryś z kolegów mógłby polecić jakąś drukarkę do której taśmy są stosunkowo tanie? Aktualnie posiadam jeden z modeli dymo na taśmy D1 jednak są one dosyć drogie przez co szukam zamiennika.

Pozdrawiam

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny miernik instalacji elektrycznych

bambaron
Czytelnik
Czytelnik
Kontakt:

Re: Drukarka etykiet - tania w ekspoatacji

Post autor: bambaron » wt mar 25, 2014 7:46

Jeżeli zależy Ci na sporych oszczędnościach to taniej jest kupić papier i drukować na normalnej drukarce - choć też zależy, jaką drukarkę się posiada. Dymo cieszy się raczej dobrą opinią, ale faktycznie - eksploatacja jest bardzo kosztowna. Z tańszych w eksploatacji - Epson albo Zebra - tyle, że jednorazowo trzeba wydać sporo na samą drukarkę.
Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze to polecam firmę M.HARPO - zajmują się wyłącznie tą tematyką.

Awatar użytkownika
piotrg1967
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Kontakt:

Post autor: piotrg1967 » wt mar 25, 2014 9:24

Witam.
Ja używam drukarki Brother PT 1000. Taśmy do niej (8 m)kosztują w granicach 50 zł. Zaletą jest duży wybór taśm.
"Ceń słowa! Każde może być twoim ostatnim."
S.J. Lec

Regenmacher
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Regenmacher » sob wrz 17, 2016 22:33

Ja nakierowałbym cię w kierunku drukarek ink jet typu Linx 5900 albo 5900 BC, zależy ile drukujesz. Ja pracuję na tym sprzęcie już trzeci rok i naprawdę jest super, nie zawiodłem się ani razu.

Torkam
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny

Post autor: Torkam » pn paź 24, 2016 16:35

Prawie 2 lata używam Brother PT-E550 i jestem zadowolony.
Bardzo szeroki zakres taśm które mają 8m i są laminowane (podkład, nadruk, folia ochronna).
Stosuję je w trudnym środowisku EX i nie tylko (kwasy, zasady, -10 czy +70 stopni).
Póki co jest wszystko dobrze, a etykiety się trzymają i nie tracą kolorów.
Dodatkowo w miejscach dla wrażliwych stosuję bezbarwną taśmę z białym nadrukiem - prawie nie widoczna, a jednak opis na gniazdach jest.

Do szerokich nadruków używam drukarkę stacjonarną ZEBRA oraz normalną A3 z tuszem termicznie utwardzanym.

Wcześniej używałem DYMO i 3M do etykiet ... była to jednak stara generacja drukarek termicznych jednowarstwowych.
Kłótnia z debilem jest jak zapasy ze świnią w błocie!
Po jakimś czasie dostrzegasz, że świni się to podoba ....

Michałek12
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Michałek12 » pn lis 14, 2016 9:32

Jeśli zależy Ci na taniej eksploatacji, idealnym wyborem okażą się drukarki, do których można zastosować tanie zamienniki. Warto też upewnić się, że ich jakość spełni Twoje oczekiwania. Jako posiadacz drukarki Dymo, wiem, że oryginalne kasety nie należą do najtańszych. Długo szukałem optymalnego rozwiązania aż natrafiłem na markę Labelpeak. Posiadają szeroki zakres produktów...

Markos88
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Markos88 » pn lip 10, 2017 8:19

Zgadza się, obecnie nie ma lepszej oferty zamienników do drukarek etykiet. Marka Labelpeak w 100% spełnia moje oczekiwania.

ODPOWIEDZ