Kursy elektryczne ,gdzie robić ?

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)
ODPOWIEDZ
Pikaczu21
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Pikaczu21 » czw sie 24, 2017 10:17

Witam, cześc i czołem. Chciałbym rozpocząć dyskusje o tym , który ośrodek szkolenia zawodowego możecie polecic w celu ukonnczenia kursu g1. Osobiście chciałbym takowy zrobić jednak nieiem od czego zacząć , jestem amatorem w tym temacie. Jestem z Zabrza, czy możecie dać mi jakieśw wskazówki , który ośrodek szkolenia zawodowego wybrać ? zależy mi głównie na doświadczeniu jakie uzyskam na kursie, i na jakiś materiałach szkoleniowych .Cenowo tez wiadomo im taniej tym lepiej :)

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie

Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert

Re: Kursy elektryczne ,gdzie robić ?

Post autor: STANCA » czw sie 24, 2017 13:16

No cóż, wyobrażasz sobie, że startując od zera po ukończeniu kursu będziesz fachowcem :)

Może lepiej zacznij od szkoły zawodowej, technikum.

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe

Pikaczu21
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Pikaczu21 » pt sie 25, 2017 11:50

Nie nieeee spokojnie wcale tak nie myśle :D Do szkoły się juz zapisałem, weekendowej szkoly bo w tyg pracuje. W między czasie chce zrobić właśnie kurs i się kształcić , wiem że przede mną jeszcze długa droga :) jedna musze zrobić ten pierwszy krok :P Narazie znalazłem ośrodek OSZ Omega w Zabrzu. Robią kursy G1, G2, G3, mają certyfikat UDT jako jednosta i szkoleniowa i egzaminująca co sie rzadko zdarza z tego co oglądam juz rózne ośrodki. Opinie też mają bardzo dobre i ceny zachęcające, także chyba się skusze na ten właśnie ośrodek :)

JacekH07
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny

Post autor: JacekH07 » czw wrz 07, 2017 20:05

Witam. Inna opcja to ATUT Szkoła w Kstowicach. Sam tam uczęszczam. To że konczy się szkołę to jeszcze nic. Potem szkolenia, kursy, licencje na dane produkty. Nieraz jest tak że aby coś zrobić trzeba kontaktować się z producentem i robić z telefonem przy uchu będąc niejako prowadzonym za rękę. Polecam prenumeratę miesięcznika INPE. Jest tam sporo wartościowych informacji i wykaz norm jakie się zmieniły czy weszły w życie.
Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką

skonfundowany
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: skonfundowany » ndz lis 26, 2017 13:25

Pytaniem, po czym poznać, że kurs będzie dobry? Na co zwrócić uwagę?

michał.kopacki
Czytelnik
Czytelnik
Kontakt:

Post autor: michał.kopacki » wt lis 10, 2020 12:18

Witam. Ja osobiście kończyłem kurs w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Wieluniu i mogę z czystym sumieniem polecić. Po kursie odbywa się egzamin więc na kursie warto słuchać żeby zdać. Atmosfera jest miła i dużo idzie wyciągnąć z takiego kursu. Ja zdałem bez problemu. Kontakt nawiązałem poprzez ich stronę jeśli byś ktoś był chętny to polecam. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ