Wzór protokołu z plombowania

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)
ODPOWIEDZ
Hubert.Sidor
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: Hubert.Sidor » czw lut 14, 2019 21:40

Witam koleżanki i kolegów umiłowanych w prądzie.

Sprawa jest tego typy, iż realizujemy wymianę starych złączy kablowych na nowe na działkach, typowy RODOS.
Ogólnie roboty od groma, ale to nie najważniejsze.
Zarząd owych działek chce aby wszystkie zabezpieczenia za licznikowe miały oplombowane obudowy. Każda działka ma swoje zabezpieczenie i swój nowy licznik. Szef stwierdził, że jeżeli zapłacą to nie ma problemu, plastikowe plomby i drut to żaden problem do kupienia. Liczniki montujemy my, ale plombuje PGE.
I teraz moje pytanie, czy ktoś z was posiada wzór takiego protokołu lub nakieruje jak mniej więcej napisać taki protokół, bo w sieci kompletnie nie ma nic.

Pozdrawiam.

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

czarny58
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: czarny58 » ndz lut 17, 2019 18:25

Po co plombować zabezpieczenia z/licznikowe ? Rozumie p/licznikowe ale za licznikiem ? Będą sobie podbierać prąd ? To leży w gestii odbiorcy, jeżeli chce to niech sobie plombuje. Nie spotkałem się z taką sytuacją ani z takim protokołem. Jeżeli się upierają to po prostu samemu należy stworzyć odpowiedni formularz np. z datą, nr licznika i danymi działkowca oraz nr plomby. To wewnętrzna sprawa działkowiczów. Zakład Energetyczny tego nie wymaga.

ODPOWIEDZ