"Nowe" metody pomiarów instalacji elektrycznej

Badania i pomiary urządzeń elektroenergetycznych.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
Nix2
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: Nix2 » ndz gru 29, 2019 15:56

BUPBS pisze:
sob gru 28, 2019 23:53
...Odpinanie żródeł światła, zwłaszcza w dużych obiektach takich jak szkoły czy urzędy, zajmuje około 80 % czasu potrzebnego na wykonanie pomiaru. W ten to sposób można wygrać przetarg i wyeliminować kogoś, kto chce rzetelnie wykonać swoją robotę.
To prawda, sam nie robię pomiarów, ale kilka razy uczestniczyłem jako pomocnik w takich pomiarach i było jak wyżej, czyli bez "odpinania" żarówek...

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie

witek17
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: witek17 » ndz gru 29, 2019 20:32

Nix2 pisze:
ndz gru 29, 2019 15:56
BUPBS pisze:
sob gru 28, 2019 23:53
...Odpinanie żródeł światła, zwłaszcza w dużych obiektach takich jak szkoły czy urzędy, zajmuje około 80 % czasu potrzebnego na wykonanie pomiaru. W ten to sposób można wygrać przetarg i wyeliminować kogoś, kto chce rzetelnie wykonać swoją robotę.
To prawda, sam nie robię pomiarów, ale kilka razy uczestniczyłem jako pomocnik w takich pomiarach i było jak wyżej, czyli bez "odpinania" żarówek...
Jak w dziecięcej zabawie w szukanie przedmiotu. Osoba z zawiązanymi oczami czegoś szuka, a reszta podpowiada. No więc "ciepło, ciepło, coraz cieplej, o już gorąco" :) :cool:

ODPOWIEDZ