Znaleziono 34 wyniki

autor: Zenpro
pn kwie 22, 2019 19:25
Forum: Dyskusje o elektryce, elektrykach i nie tylko
Temat: Zła robota nie popłaca
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 17118

Zła robota nie popłaca

Witam Kolegów Dawno nie pisałem na forum, ale siedząc przy kompie dzisiaj też coś naskrobię. Ostatnio coraz więcej mam napraw lub wręcz wymian całej struktury zasilania w obiekcie. Skąd się to bierze - pierwsze pięć lat instalacja jakoś działa, drugie już gorzej zdarzają się awarie ale trzecia pięci...
wt sie 01, 2017 11:43
Temat: Spotkanie Elektryków z ISE.pl
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1940

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

Witam wszystkich Od bardzo długiego czasu nie piszę na Forum - szkoda klawiatury. Jak Jacku słusznie zauważyłeś polska mowa jest kwiecista. Co niektórzy to ze skóry wyłażą żeby się pokazać z najgorszej strony. Ale mimo to uważam, że takie spotkanie jest przydatne. Owszem z piątku na sobotę lub z sob...
wt kwie 09, 2013 21:59
Temat: Co jest wyznacznikiem dobrego Elektryka?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2075

Re: Co jest wyznacznikiem dobrego Elektryka?

Witam Kolego piotr.weps w żadnym momencie nie chcę cię urazić ani obrazić ale "postępu i liberalizmu" (modne słowa) nie zatrzymasz a zresztą po co? Zawód elektryka zszedł na psy lub niżej jak wolisz a jeszcze jak słyszałem plotki ma być uwolniony. Twoje mało postępowe pisanie jest jednak całkiem na ...
pn mar 25, 2013 18:06
Temat: Nieinternetowe Forum ISE.pl
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 6531

Re: Nieinternetowe Forum ISE.pl

Witam
Ta focia to z godziny 11:06. Czyli mniej więcej w połowie imprezy.
Do końca daleko.
Pozdrawiam
Zenpro
pn mar 25, 2013 17:44

Witam Kolegów. Było ok nie powiem. Serwis kawowy i inne napoje, ciastka, kanapki tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Sala wygodna z dużym ekranem. Mnie się podobało, jednak mam lekki niedosyt. Po pierwsze: zbyt krótkie przerwy w trakcie spotkania i tylko dwie. Po drugie: na koniec imprezy prawie wszyscy ...
pn mar 18, 2013 15:55

Witam kolegów. Spotkanie przygotowywane od zeszłego roku. Informacja ogólnodostępna dla zarejestrowanych użytkowników forum. Koledzy elektrycy i pozostali branżowcy wstyd mi za Was. Wolne miejsca na spotkanie. Spotkanie połączone ze szkoleniem. Z Każdego szkolenia nasza wiedza rośnie, niedużo ale za...
ndz gru 23, 2012 18:39
Temat: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2012
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1247

Re: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2012

Kasy Kulczyka,
Fury Rydzyka,
Mocy Pudziana,
Chaty Beckhama,
Humoru od rana,
Cholesterolu w normie
oraz świętowania
w dobrej formie
życzy Zenpro :D
ndz lis 25, 2012 22:00

Witam kolegów. I ja swoje dorzucę. Jestem jak najbardziej na tak. Wiedzy nigdy dosyć. Przestaniemy się uczyć na krótki okres - no to może po mobilizacji jakoś to nadgonimy. Na dłużej - sorry odpadamy. Nie ma że boli - takie są reguły. Tą stratę już będzie ciężko odrobić. Zbyt obszerny materiał. Mam ...
pt lut 17, 2012 20:33
Forum: Normy, przepisy, prawo
Temat: 3x1,5 czy 3x2,5 na gniazda
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 26664

Re: 3x1,5 czy 3x2,5 na gniazda

Witam kolegów Przeczytałem ten wątek od początku. No bez urazy koledzy - bicie piany. Normy i przepisy to jedna bajka, życie to druga. Ja z klientem lub zleceniodawcą nie wdaję się w jałowe dyskusje. Do gniazd 2,5 i nie ma o czym gadać. Dzisiaj będzie to telewizor a miesiąc włączy piecyk lub jak mi ...
pn sty 30, 2012 19:59
Forum: Normy, przepisy, prawo
Temat: ACTA - dyskusję czas zacząć.
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7046

Re: ACTA - dyskusję czas zacząć.

Witam kolegów! jako zgryźliwiec proponuję spojrzeć wstecz. ACTA wg założeń ma chronić prawa autorskie czyli wytępić ciemną stronę internetu. Wszyscy wiemy, że zasadniczo światło płynie z góry. Statystyki panów z BSA (Business Software Alliance) do niedawna wykazywały całkiem spory wskaźnik nielegaln...