Znaleziono 1817 wyników

autor: Simcode
wt sty 21, 2020 19:03
Forum: Urządzenia, maszyny, sieci i instalacje
Temat: Różnicówka i falownik cd.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 380

Różnicówka i falownik cd.

Już nie chcę prowadzić z Tobą idiotycznej korespondencji bo to nie ma sensu. "Zaśmiecamy" forum a nic nowego nie wprowadzamy. No właśnie to jest forum wymiany myśli. Dajesz mi radę typu - idź do kierownictwa i powiedz, że ma zmienić technologię produkcji zakładu bo nie ma żadnych środków techniczny...
pn sty 20, 2020 19:29

Oczywiście że zabudowanie tych RCD poprawi stan jako nowo wybudowane ale jak tu już ktoś wspomniał zapewne po niedługim czasie je wyeliminują a dowodem może być stan techniczny tych urządzeń jak je eksploatują. Tyle napisałeś zdań ale w żadnym nie dałeś żadnej rady. Jak to nie pisałem a wyeliminowan...
ndz sty 19, 2020 21:21

Nie obraź się ale Twoje odpowiedzi są troszkę "męczące" Bo takie mają być byś coś zrozumiał. Połączenia wyrównawcze są Wybacz albo nie masz pojęcia jak mają wyglądać takie połączenia albo sobie żartujesz. Jeśli czas pozwoli to na podobnych przenośnikach jak twój, zrobię zdjęcie i pokażę ci jak ma t...
ndz sty 19, 2020 14:55

sprawa pierwsza: - przenośniki muszą tam stać ponieważ rury się chłodzą w basenach, a co jakiś czas muszą być napędzane, Myślę że nie , taką przyjęli technologię i tak im dobrze. nie będę z inwestorem dyskutował czy tam mają być. Wg jego technologii tak ma być i trzeba zrobić odpowiednie zabezpiecz...
sob sty 18, 2020 20:08
Temat: Czy projekt powinien zawierać również schemat rozdzielnicy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 219

Czy projekt powinien zawierać również schemat rozdzielnicy

Mam problem z projektami, tzn. część projektów które otrzymuję nie zawiera schematów rozdzielnicy tylko schemat gniazd i oświetlenia. Jak radzić sobie z tym problemem jak to wygląda prawnie? Zapewne rozmieszczenie gniazd i oświetlenia też nie ma nic wspólnego z tym co chcą inwestorzy. Czyli normalk...
pt sty 17, 2020 23:02
Forum: Dyskusje o elektryce, elektrykach i nie tylko
Temat: Końcówki kablowe a przekrój kabla
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 156

Końcówki kablowe a przekrój kabla

Końcówki kablowe są dwojakiego rodzaju - cienkościenne i grubościenne. I są do nich dwa rodzaje szczęk do prasowania , różnią się właśnie wielkością.
czw sty 16, 2020 20:39

I nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że przenośniki te stoją w basenie - Ale czy muszą stać te urządzenia w wodzie bo według mnie nie. To wynika z zdjęć. Rury izolacyjne które są transportowane muszą się zanurzać we wodzie ,nieprawdaż. Co prawda jest to obiekt przemysłowy ze stałą...
pn sty 13, 2020 16:38
Temat: Ubranie robocze dla elektryka - kombinezon - co polecacie?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4692

Ubranie robocze dla elektryka - kombinezon - co polecacie?

luka2nd pisze:
ndz sty 12, 2020 22:07
Przecież to reklama. Nikt nie odpisze.
Przejrzałem ich ofertę i stwierdziłem też że to zwykły reklamodawca. Wiec zadałem mu pytanie wiem że w głuszę, ale inni pojmą gdzie nie szukać odzieży ochronnej dla elektryków.
ndz sty 12, 2020 20:15
Temat: Ubranie robocze dla elektryka - kombinezon - co polecacie?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4692

Ubranie robocze dla elektryka - kombinezon - co polecacie?

trebor1 pisze:
ndz sty 12, 2020 16:10
model który o wiele lepiej sprawdza się w mojej codziennej pracy elektryka
Wskaż który to model zakupiłeś i do której kategorii. Ma spełniać wymogi ubrań dla elektryka.
pt sty 10, 2020 17:30
Temat: Tymczasowe przyłącze budowlane
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 607

Tymczasowe przyłącze budowlane

esowa pisze:
wt sty 07, 2020 19:42
Złącze przelotowe w którym zajęte są odpływ i dopływ też ponoć nie jest problemem i tymczasowo wpina się w istniejące ZUGi.
Bez względu na wielkości przekrojów kabli i zabezpieczeń. Dobre...