Znaleziono 6 wyników

autor: Jariwo7
sob maja 19, 2007 16:51
Forum: Instalacje strukturalne oraz inteligentny budynek
Temat: Instalacje inteligentnych Budynków i sterowanie oświetleniem
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 21746

Entuzjaści do dzieła....

Witam wszystkich zaglądających tutaj Dość dawno tu nie zaglądałem, ale taki mamy okres w budowlance.. 1. Co do "wysokich kosztów szkoleń i wymagań" szczególnie kolegi Inteldom nie będę się wypowiadał, gdyż zrobiłem to w innym temacie tego forum, poza tym to co napisał tomlip wszystko wyjaśnia 2. Dal...
sob maja 19, 2007 15:44
Forum: Oprogramowanie
Temat: Inteligentne budynki - funkcjonalność systemu
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 16962

Wy stękajcie a reszta zarobi na waszych klientach...

Witam wszystkich odwiedzających to forum a w szczególności kolegę Inteldom. Nadal nie rozumiem dlaczego wszyscy tak narzekają. Faktem jest że szkolenia nie są tanie. Ja za szkolenie z systemu LCN zapłaciłem okolo 3800zł. (w tej cenie jest szkolenie, program PO POLSKU z licencją i bezpłatnymi update'...
czw kwie 19, 2007 9:17

Czy za dużo???

Witam Pozdrawiam profusa, który jak widzę jest niezadowolony Ciekawe czy pierwszy komputer jaki kupowaliście był tani i czy miał takie parametry jakie mają komputery teraz? A czy pierwsza komórka kosztowała tyle samo co dzisiejsza i czy miała te same gabaryty/funkcje? Przestańcie stękać i montujcie ...
czw kwie 19, 2007 9:09

Dalsza część polemiki LCN/EIB

Witam serdecznie Intelidom napisał, że nie można porównywać EIB z LCN. Mam pytanie - dlaczego? Sam instalowałem EIB, a teraz instaluję LCN. Te systemy są bardzo podobne i nie uważam że nie możnabyłoby ich porównywać (chyba że ktoś boi się porównań). Jedyna przewaga EIB nad LCN jest taka, że EIB/KNX ...
śr kwie 18, 2007 9:15

Czy wy tylko potraficie stękać i wybrzydzać???

Witam Z przerażeniem stwierdzam, że na tym forum wypowiadają się głównie osoby które lubią stękać, ale same nic nie robią by to zmienić. 1. narzekacie że systemy są zbyt mało popularne, ale sami nic nie robicie by to zmienić - kto to zrobi jak nie my? Myślicie że producenci przyjadą do przysłowiowej...
śr kwie 18, 2007 8:43

Jeżeli nie chcecie się szkolić i rozwijać to nie - :)

Witam wszystkich Ja stanę po stronie Systemów sterowania takich jak LCN i będę ich bronił. :) Jeżeli ktoś z was przeszkolił się z "Inteligentnych Instalacji" i później siadł na d... i czekał aż klient sam przyjdzie, to nie dziwię się że nic nie znalazł. Ja instaluję system LCN od kilku lat (wcześnie...