Znaleziono 44 wyniki

autor: iwi
pn lut 01, 2016 12:12
Forum: Urządzenia, maszyny, sieci i instalacje
Temat: Wyłącznik główny wyzwalany cewką
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2417

Re: Wyłącznik główny wyzwalany cewką

Cewkę wzrostową.
Ale problem w tym, że załączamy 2 etapowo ten wyłącznik.
Pierwszy etap dźwignia na dół na 0
Drugi etap dźwignia do góry na 1 - chodzi to tak ciężko że bałem się że to urwę ale tak ma to być.
Dopiero teraz działa i cewka też działa.
sob sty 30, 2016 20:37
Forum: Urządzenia, maszyny, sieci i instalacje
Temat: Wyłącznik główny wyzwalany cewką
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2417

Wyłącznik główny wyzwalany cewką

Witajcie. Otrzymałem zlecenie na zamontowanie Legranda DPX-I 160 (model 4 201 99) jako wyłącznika głównego zasilania w przypadku pożaru itp (taki został zaprojektowany) Do tego dokupiłem cewkę i chcę to podłączyć a to nie działa. Bez względu na położenie dźwigni 0 lub 1 nie ma przejścia na stykach. ...
pt sty 29, 2016 23:00
Forum: Pomiary elektryczne
Temat: Pomiar rezystancji uziemienia
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 24178

Re: Pomiar rezystancji uziemienia

Witajcie. Dzięki za odpowiedź - literatury trochę czytałem zarówno na studiach jak i od jakiegoś czasu próbuję coś się nauczyć, ale o ile pomiar 4 przewodową metodą uziemienia nie stanowi problemu o tyle pomiar impedancją pętli zwarcia uziomów jest mi obcy - po prostu nie rozumiem jak można impedanc...
pt sty 29, 2016 0:47
Forum: Pomiary elektryczne
Temat: Pomiar rezystancji uziemienia
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 24178

Re: Pomiar rezystancji uziemienia

Witajcie koledzy. Jestem nowy i przepraszam, za proste pytania, ale wolę pytać niż potem błądzić. Niedawno uzyskałem uprawnienia D i E (jedne przedłużyłem a drugie dorobiłem) ale nie czuję się mocny mimo że z elektryką mam do czynienia wiele lat. Na wstępie chcę przebadać swoją instalację elektryczn...