Jakość rozdzielnicy Quiteline z Opatówka

Projektowanie, budowa i eksploatacja urządzeń, maszyn, sieci i instalacji elektroenergetycznych.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
witek17
Rozmówca
Rozmówca

Jakość rozdzielnicy Quiteline z Opatówka

Post autor: witek17 » pt lis 20, 2020 21:49

PGR Mąkowarsko pisze:
pt lis 20, 2020 21:04
Proponuje koledze witek17 porównać wyroby WAGO i Spółdzielni Niewidomych Inwalidów "Sokole Oko" znaczy się miało być "POKÓJ" :lol:
A za te jednorazowe śrubki na śrubokręt płaski, gdzie często nie dawało się nawet wkręcić, nie mówiąc o możliwości wykręcenia :D to wiele razy miałem ochotę pozabijać ich twórców :D Ale te czasy, gdy ideowa głupota była najważniejsza, chyba już minęły? Minęło 30 lat, a poza radosną wyprzedażą i dewastowaniem polskiej gospodarki przez szereg rządów, niewiele się zmieniło. No może poza ostatnimi kilkoma latami. Jednak spora część społeczeństwa przyjęła strategię ofiary, "tak, jestem głupi i biedny, i co mi zrobicie?". Opieranie gospodarki na handlu towarami obcej produkcji ma bardzo krótkie nóżki. Bo okaże się niebawem, że nie ma już czego wyprzedawać, by kupić telewizory i smartfony.

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny wskaźnik w super cenie

ODPOWIEDZ