Jak szybko zmodernizować instalację

Aby zamieścić swoje zdjęcie, proszę przesłać je na adres info@ise.pl........ wraz z odpowiednim komentarzem.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ZBYNIO
Rozmówca
Rozmówca

Re: Jak szybko zmodernizować instalację

Post autor: ZBYNIO » śr maja 20, 2009 20:59

Swoją drogą,to sam jestem ciekawy gdzie ta bednarka sie kończy? Jesli poznasz rozwiazanie,podziel sie odkryciem :)
"Zewnętrzne nieochędóstwo jest oznaką wewnętrznego nieładu" - Św. Augustyn
Użytkownik został zablokowany za niestosowanie się do regulaminu.

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

DAVICOM
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: DAVICOM » śr cze 17, 2009 17:38

Witam
Stan aktualny tego uziomu co go tak szukali jest taki, że w końcu go znaleziono trochę w innym miejscu jak powinien być. Skończyło się rozkopaniem tej ładnej podsypki że żwirku. Druki koniec miał się pokazać z przeciwnej strony budynku ale się nie pokazał bo w jeden dzień go położyli (ok 15mb) a rano go już nie było. :) .
Za słabo był zasypany. Z tego co znajomy mówił koniec końców doprowadzili swoją twórczość do końca.
Ja ze swej strony zrobiłem im pomiar wypadkowej uziomu z całego budynku bez rozpinania złącza i wynik uzyskany to 2,04

Wieslaw-Radom
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: Wieslaw-Radom » czw cze 18, 2009 19:49

Witam ! Mój wpis dzisiejszy odbiegnie od tematu tego wątku.
Przepraszam !
Niemniej w tle tego wątku są znowu ocieplaczo-ogacacze styropianowi. Dziś w Radomiu podczas ocieplania budynku 5 kondygnacyjnego przy ulicy Młodzianowskiej zginał 53 letni pracownik firmy docieplającej z Buska. Spadł z rusztowania. Rusztowanie nie miało barierek. Oczywiście na miejscu była jak zwykle pierwsza w powiecie telewizja kablowa DAMI i dzielna polska inspekcja pracy, która dopiero teraz zauważyła , że rusztowania firm docieplających nie spełniają wymagań. W telewizji wystąpił też rzecznik prasowy miejscowej policji, który poprawił jak zwykle image swojego resortu
http://www.telewizja.radom.pl/?str=22 Klikamy na link dziennika i po reklamie

ODPOWIEDZ