Zakończenie bednarki przy ZPL-1

Aby zamieścić swoje zdjęcie, proszę przesłać je na adres info@ise.pl........ wraz z odpowiednim komentarzem.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert

Re: Zakończenie bednarki przy ZPL-1

Post autor: STANCA » ndz lip 18, 2010 19:13

Przytoczę "cennik"komu, ile, za co? :D

KK CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA
ROZDZIAŁ XXXII Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu

Art. 255.

podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

elplum
Rozmówca
Rozmówca
Kontakt:

Post autor: elplum » pn lip 19, 2010 20:06

Z wykładów prawa na 4 roku pamiętam, ze jest domniemanie niewinności...
Ale ja nie mam dyplomu z prawa :D
Ja nie płacę ( nie daje łapówek ) , ja płacę za merytoryczne wyjaśnienie tematu, za wypożyczenie szpadla...
Jest to moja sprawa ile płacę za " usługi zewnętrzne" , , że nie mam rachunków na to , to teoretycznie strata finansowa dla mnie, bo mam wyższą kwotę do opodatkowania...

P.S Mój znajomy płacąc za zaświadczenie do bierzmowania, zapytał księdza jaki otrzyma dokument fiskalny- paragon czy fakturę?
Reszty chyba nie muszę dopisywać...
Ostatnio zmieniony pn lip 19, 2010 20:24 przez elpapiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

nominex
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: nominex » ndz paź 03, 2010 11:49

Witam
Nie znam nr. tego paragrafu ale w praktyce jest tak że kto wyprowadza 300 mln. z budżetu nie podlega karze. Wystarczy że powie iż się pomylił. Pozdrawiam

melon
Rozmówca
Rozmówca

Post autor: melon » ndz paź 03, 2010 12:10

A czy jest problem zakończenie bednarki wykonać w puszce hermetycznej i z niej wyprowadzić linkę LgY zielono-żółtą do rozdzielnicy ?
Ja nie widzę problemu. I pracownik z ZE też pewnie by nie widział..
Bo chodzi tutaj o pewne zabezpieczenie uziemienia, bynajmniej całego bloku czy budynku. I z racji pełnienia swojej funkcji bardzo ważnej dla ochrony przeciwporażeniowej. Nie ma rur metalowych, nie ma mostka na wodomiarze to trzeba dmuchać na zimne. Chciał nie chciał jest to jeden z najważniejszych punktów instalacji elektrycznej.

ODPOWIEDZ