Zdjęcia z terenu 2 - czyli sposób na skąpego inwestora

Aby zamieścić swoje zdjęcie, proszę przesłać je na adres info@ise.pl........ wraz z odpowiednim komentarzem.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ODPOWIEDZ
DAVICOM
Rozmówca
Rozmówca

Zdjęcia z terenu 2 - czyli sposób na skąpego inwestora

Post autor: DAVICOM » pt kwie 10, 2009 8:49

Witam
Mam swoje lata i mało rzeczy mnie zaskakuje, ale takiej sztuki jeszcze nie widziałem.

Robiliśmy pomiary stanu instalacji piorunochronnej oraz stanu uziomów. Instalacja nad ziemią jak najbardziej OK czysta bez korozji, pomiary po rozłączeniu złącz kontrolnych dla nazwijmy to części nadziemnej też OK, ale dla tego co w ziemi wyszły ciekawe i zdecydowanie za wysokie wartości.

Ponieważ robiąc takie pomiary należy kontrolnie rozkopać matkę ziemię i sprawdzić stan uziomu więc na zdjęciu jest to co nam się ukazało po 15 minutach kopania. Szczęka mi opadła. W pozostałych 9 punktach było podobnie.

Jednego nie da się zarzucić: bednarka jak nówka z magazynu. Obiekt ma 8 lat jak wyszedł z gruntu. Zdecydowanie wyczuwam tu pomysłowość kolegów z budowlanki lub też jest to zemsta na skąpym inwestorze.

Pozdrawiam
Jendrek

3 dni lenistwa - w końcu święta.
Załączniki
1.JPG
1.JPG (27.92 KiB) Przejrzano 6523 razy
2.JPG
2.JPG (29.05 KiB) Przejrzano 6507 razy

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Wyjątkowa promocja

Xaveri
Rozmówca
Rozmówca

Re: Zdjęcia z terenu 2

Post autor: Xaveri » pt kwie 10, 2009 18:45

Figę widać na tych miniaturkach :(

DAVICOM
Rozmówca
Rozmówca

Re: Zdjęcia z terenu 2

Post autor: DAVICOM » ndz kwie 12, 2009 7:52

Witam
Wyjaśniam: bednarka zafoliowana i ładnie obwiązana sznurkiem. To zdjęcie pokazuje fragment wchodzący pod płytki chodnikowe. Skorodowana cześć idzie w stronę budynku.
Powiększenie w załączeniu

Pozdrawiam
Jendrek
Załączniki
2a.JPG
2a.JPG (26.83 KiB) Przejrzano 6204 razy

los_sandalos
Rozmówca
Rozmówca

Re: Zdjęcia z terenu 2 - czyli sposób na skąpego inwestora

Post autor: los_sandalos » pt cze 05, 2009 18:03

Ja słyszałem o bednarce pomalowanej farbą aby na pewno nie zardzewiała. Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone,inaczej nie da się tego określic ;)

Wieslaw-Radom
Rozmówca
Rozmówca

Re: Zdjęcia z terenu 2 - czyli sposób na skąpego inwestora

Post autor: Wieslaw-Radom » ndz cze 07, 2009 21:46

Należy robić fotki takich fuszerek. Będzie łatwiej funkcjonować w rozmowie z partaczami. Powie się im, chętnie przymknąłbym oko na Wasze fuszerę ale wiecie, rozumiecie, na forum ogólnopolskim kiedyś mnie opisali i cała Polska ze mnie śmiała się...dlatego nie mogę Wam pójść na rękę hihihihi Paparazzi z Super Expressu ścigali mnie potem cały miesiąc. Co działo się ? Nie macie pojęcia !

ODPOWIEDZ