Elektryk był wcześniej

Aby zamieścić swoje zdjęcie, proszę przesłać je na adres info@ise.pl........ wraz z odpowiednim komentarzem.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luna.Vulpo
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany

Elektryk był wcześniej

Post autor: Luna.Vulpo » śr cze 30, 2021 8:33

disaster pisze:
pt cze 25, 2021 3:43
Popytajcie znajomych co to się budują lub wybudowali, ilu z nich uczciwie zaliczyło ścieżkę - umowa, robota, odbiór, faktura VAT za całość.
No ok. połowy się przyznała, że część albo prawie całość bez. Tylko jakie to ma przełożenie na zainteresowanie domami jednorodzinnymi doświadczonych i zwiedzą? Skoro nawet GW może prawie całość zrobić bez. A tu idą niemałe kwoty.

Wg mnie to problemem jest brak świadomości klientów.
Dla inwestora ważna by gniazdek nie brakło albo były jakieś "inteligentne" bajery.
A bezpieczeństwo? jakoś to będzie ;)

Post autor: sklep dla Elektryków » teraz

Profesjonalny miernik instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
disaster
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny

Elektryk był wcześniej

Post autor: disaster » wt sie 10, 2021 23:23

Ano takie, że Ci z wiedzą i doświadczeniem mają pracę zapewnioną do emerytury i nie muszą się bawić w konkurowanie z lokalnym panem Łęcinom, który ostatnio do skarbówki płacił pcc za passata.
Druga sprawa to fikcja projektów instalacji dla domów jednorodzinnych. W cenie instalacji mam jeszcze porządny projekt przygotować?

PGR Mąkowarsko
Rozmówca
Rozmówca

Elektryk był wcześniej

Post autor: PGR Mąkowarsko » śr sie 18, 2021 12:11

No a jak, bez projektu chcesz robić? Taki porządny fachowiec musi mieć projekt i 10 pieczątek na nim

Awatar użytkownika
disaster
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny

Elektryk był wcześniej

Post autor: disaster » pt sie 20, 2021 20:51

Konkretnie to 1 pieczątka, kopie uprawnień i kopia zaświadczenia o przynależności do PIIB.

ODPOWIEDZ