Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 styczeń 2013 15:20

Kontrolki Elektryczne Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(14 głosów)

Stan instalacji czy urządzenia elektrycznego po wykonaniu pomiarów elektrycznych jest dokumentowany za pomocą protokołu z pomiarów. Daty określone w protokole pozwalają użytkownikowi dotrzymywać  terminów pomiarów. W codziennej eksploatacji bardzo przydatne są tzw. kontrolki pomiarowe, czyli zwykłe naklejki informacyjne umieszczane na urządzeniach elektrycznych, podobnie jak to się robi dla sprzętu p.poż.

Kontrolka pomiarowa spełnia wiele funkcji, m.in.: informuje o terminach badań, zawiera informację o wykonawcy pomiarów, wskazuje osobę odpowiedzialną za utrzymanie ruchu, oraz stanowi reklamę dla wykonawcy pomiarów.

Program Kontrolki elektryczne pozwala w prosty przygotować i wydrukować wspomniane powyżej naklejki. W programie można w dowolny sposób zbudować formę oraz zawartość naklejki.

Użytkownicy programu PROTON+ Badani i pomiary mogą tworzyć kontrolki do wykonanych protokołów. Wszystkie informacje potrzebne do przygotowania kontrolki zawiera protokół dlatego przygotowanie naklejki to kwestia kilku kliknięć.

Aby kopiować program kontrolki proszę kliknąć tutaj...


Zamów teraz

Czytany 16138 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 styczeń 2018 09:10
Jacek Gońka

Jacek Gońka.

ISE.pl to pierwszy, polski, niezależny, profesjonalny serwis branży elektrycznej. Pomagamy naszym Użytkownikom od 1999 roku.

Strona: ise.pl
Nie masz u nas konta? Zarejestruj się!

Logowanie