Spotkanie Elektryków z ISE.pl

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)

Czy przyjedziesz na spotkanie ISE.pl?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,

Wymiana poglądów, wiedzy a nawet inwektyw zachęcają do odnowienia naszych spotkań poza internetem. Proszę zatem o opinie na temat organizacji spotkania/konferencji a może Kongresu Elektryków.

Chciałbym aby w tym wątku wytyczyć cel takiego spotkania. Nie podlega dyskusji, że kontakt z Kolegami po fachu jest sprawą oczywistą. Wyznaczenie jednego tematu technicznego też może być ciekawym rozwiązaniem, ale może warto np. zorganizować dyskusję na temat stanu i możliwości pracy w zawodzie Elektryka? Jak chronić nasz zawód przed fachowcami klasy pseudo, i pracować nad podniesieniem jego prestiżu(!).

Z poważaniem,
Jacek.

PS - czyli parametry techniczne
Miejsce: Kraków lub Warszawa
Termin: jeszcze nieznany
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
Zenpro
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 38
Rejestracja: wt cze 01, 2010 8:59
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: Zenpro »

Witam wszystkich
Od bardzo długiego czasu nie piszę na Forum - szkoda klawiatury. Jak Jacku słusznie zauważyłeś polska mowa jest kwiecista. Co niektórzy to ze skóry wyłażą żeby się pokazać z najgorszej strony. Ale mimo to uważam, że takie spotkanie jest przydatne. Owszem z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę. Spotkanie oczywiście płatne - wliczony hotel, jedzenie no i właściwe zabezpieczenie przetężeniowe w szkle oczywiście w C klasie. Jak zapłaci to przyjedzie - na sępa nie ma. Ja się piszę pierwszy. Czasem trzeba zrobić zwarcie :lol: :lol: :lol: . Po wznowieniu zasilania zawsze wszystko lepiej działa - chyba się wszyscy zgodzą.
Pozdrawiam
Zenpro
Pozdrawiam
Zenpro
electrics
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 852
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 17:53
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: electrics »

Jeśli spotkanie w Warszawie, to chętnie przyjadę. Z Krakowem gorzej będzie.
elservice94
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 28, 2012 18:28

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: elservice94 »

Witam Kolegów
Ze spotkaniem dobry pomysł. Jestem za Krakowem
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: STANCA »

Jestem za, każde miejsce dobre. Małe miejscowości w środku Polski też dobre.

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe
Adam30
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 95
Rejestracja: śr mar 16, 2005 11:45
Lokalizacja: Goleniów

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: Adam30 »

A ja się muszę żoneczkę o zgodę zapytać... kurcze remont w chacie może być ciężko... no i jeszcze Wodstoock wybłagałem :???:
epo
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 78
Rejestracja: sob lut 26, 2011 21:39

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: epo »

Witam - Aby wypaliło i miało jakiś większy sens "impreza" (czy to jednodniowa czy dłuższa, czy z restartem czy nie - to kwestie techniczne, do ustalenia) musi niestety być odpłatna. Wtedy wiadomo ile i kto...........
Niestety, inaczej może po prostu nie wyjść. Jestem 17 lat po technikum, wszystkie próby "zdzwonienia" się i spotkania po latach kończyły się podobnie - entuzjazm, potem tłumaczenia i efekcie kilka osób zjawia. Życie, ot co
JacekH07
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 312
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 17:16

Re: Spotkanie Elektryków z ISE.pl

0
Post autor: JacekH07 »

Pomysł ciekawy. Tylko miejsce... i na czym miałoby to spotkanie polegać.... czy jrfen dzień czy więcej?
Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką
ODPOWIEDZ