Prototyp lampy

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
mwie
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:03

Prototyp lampy

Post autor: mwie »

Czy znajdzie się tu osoba z uprawnieniami i doświadczeniem, wiedzą nt budowy lamp i bezpiecznych rozwiązań, która oceni/ sprawdzi/ doradzi, a najchętniej pomoże także fizycznie podłączyć elementy prototypu lampy? Chodzi o model niskonapięciowy, 24V. Najchętniej, gdyby to była osoba z zachodniej strony Warszawy lub jej okolic:). Doświadczenie z opisem podłączenia i użytkowania też jest istotne. Jest tu taki ktoś?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ