Ściemniacz led rf

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
sumad
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 20, 2022 14:37

Ściemniacz led rf

Post autor: sumad »

Cześć, moja lepsza połówka wymyśliła sobie że w garderobie i sypialni jest trochę ciemno i zainwestowała w panele led. W garderobie zero problemu z podłączeniem natomiast w sypialni wymyśliła, że przydało by się sterowanie pilotem tak więc nabyła ściemniacz led, stwierdziła że skoro panel ma 60w a ściemniacz 72w to będzie hulać. Niestety zasilanie panelu to dwa zasilacze 30w in AC170-265V out DC80-90V natomiast ściemniacz na wejściu ma 5-24V i w zależności od wejścia na wyjściu ma 30-144W. Podejrzewam że nie da się tego podłączyć ale wolę się upewnić. Ewentualnie możecie podpowiedzieć jaki ściemniacz kupić?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ