Wytyczne dla Tauron graniczne prądy zwarciowe

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
dominik1998
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 06, 2022 4:54

Wytyczne dla Tauron graniczne prądy zwarciowe

0
Post autor: dominik1998 »

Witam serdecznie , zwracam się z prośbą odnośnie tematu wytycznych dla Tauronu
Głównie chodzi mi jakie są graniczne prądy zwarciowego w poszczególnej pracy punktu neutralnego w sieci SN .

To znaczy jakie prądy zwarcia doziemnego mamy dla pracy punktu neutralnego uziemionego za pomocą dławika lub rezystancji oraz w sytuacji kiedy punkt neutralny jest izolowany w sieci. Jakie mamy prądy dla linii kablowych oraz napowietrznych.

Przeszukałem już wszystkie wytyczne na stronie Tauron odnośnie sieci , budowy stacji i nic konkretnego.

Jedyne sa udało mi się znaleść po książkach orientacyjne dane gdzie w Poznaniu prądy dla sieci kablowej SN nie mogą przekraczał 500A a dla sieci SN napowietrznych 120A i to są wytyczne dla sieci z punktem neutralnym uziemionym przez rezystor.

Prosiłbym o szybką odpowiedz czy może spotkał się ktoś z takimi wytycznymi dla firmy Tauron . Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam .

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ