Po podłodze w peszlach czy po ścianach?

Projektowanie, budowa i eksploatacja urządzeń, maszyn, sieci i instalacji elektroenergetycznych
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Braco
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 03, 2016 19:52

Re: Po podłodze w peszlach czy po ścianach?

Post autor: Braco »

Zbudowanie instalacji opartej na peszlach, tak by były drożne to najbardziej pracochłonna metoda, do tego szanse przewiercenia takiego peszla są spore, trzeba robić łagodne zakręty i podejścia ze ściany w posadzke np. Ja peszle stosuję tylko w podłodze, przy materiałach palnych oraz do kabli teletechnicznych chowanych pod tynk.

Prowadzenie przewodów na wysokości gniazdek(przyjęte 30cm) jest moim zdaniem poprawne i praktyczne, każdy kto wierci na wysokości widocznego gniazdka powinien się dwa razy zastanowić.

Post Reklama Sklep dla Elektryków » dostępny teraz

Jeżeli chcesz być Elektrykiem powinieneś wiedzieć, że Twoim najważniejszym zadaniem będzie nauka. Poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności to niezbędne elementy sukcesu w naszej branży. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zobacz nasze szkolenia...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ