IDZIE NOWE!!! Rozporządzenie Ministra Infrastruktury

Regulacje prawne w odróżnieniu od wiedzy technicznej nie zawsze są logiczne. Dyskusja wątpliwości pozwala na poprawną ich interpretację
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
elmontjs
Ekspert
Ekspert
Posty: 2892
Rejestracja: pn maja 31, 2010 15:36
Lokalizacja: Trzebinia

Re: IDZIE NOWE!!! Rozporządzenie Ministra Infrastruktury

0
Post autor: elmontjs »

STANCA pisze:Tu znajdziemy:
Załącznik nr 1
WYKAZ POLSKICH NORM POWOŁANYCH W ROZPORZĄDZENIU
Pocieszające jest jednak to, że ten wykaz zawiera jeszcze normy ostatnie-polskojęzyczne, .... wiem , wiem , co nie zwalnia nas od obowiązku ciągłego dokształcania i poznawania nowszych -obowiązujących. :D
Człowiek uczy się całe życie i ...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

IDZIE NOWE!!! Rozporządzenie Ministra Infrastruktury

0
Post autor: STANCA »

Ministrowie się zmieniają, rozporządzenia też, a elektryk ten sam musi za nimi kroczyć.

Warszawa, dnia 7 czerwca 2019 r. Poz. 1065 O B W I E S Z C ZE N I E M I N I S T R A I N W E S T Y C J I I R O ZW O J U z dnia 8 kwietnia 2019 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

tu jest całość i normy przywołane na str. 93
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

Re: IDZIE NOWE!!! Rozporządzenie Ministra Infrastruktury

0
Post autor: STANCA »

Witam
Ministrowie się zmieniają, rozporządzenia też, a elektryk ten sam musi za nimi kroczyć.

Przypomnę rozporządzenie, które jest obecnie aktualne. Wielu kolegów zapewne zna i stosuje, ale są tacy jak mi ktoś oświadczył [b]"mnie to nie dotyczy, ja swoją robotę znam"[/b].
No cóż fachowcy bywają różni.

Dz.U. 2022 poz. 1225

Obwieszczenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 kwietnia 2022 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

Tekst ogłoszony: D20221225.pdf
Status aktu prawnego:obowiązujący
Data ogłoszenia: 2022-06-09

[url][Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!][/url]

WYKAZ POLSKICH NORM POWOŁANYCH W ROZPORZĄDZENIU od strony 90

przypomniał STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe
ODPOWIEDZ