Podziękuj za post oraz sortowanie wg reputacji

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki. Programowanie sterowników oraz systemy SCADA.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 995
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Podziękuj za post oraz sortowanie wg reputacji

2
Post autor: EnergoTools »

Witam,

Jednym z trudniejszych zadań w poszukiwaniu informacji (dotyczy to całego internetu) jest umiejętność oddzielenia tych dobrych od tych złych, a często i jeszcze gorszych. Właściwie to dotyczy wszystkich dziedzin naszego życie, musimy oddzielać dobro od zła :)

Wracając do naszego Forum Elektryka, dodaliśmy możliwość podziękowania za wybrane wypowiedzi w danym temacie. Każdy użytkownik może docenić przeczytaną wypowiedź.

Takie działanie pozwala na podniesienie jakości prezentowanych wypowiedzi. Wypowiedź autora zostaje dodatkowo zweryfikowana przez innych użytkowników forum.

Pozwala to również na posortowania odpowiedzi od najlepszych. Na pewno pomoże to przy poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie postawione w temacie. Pierwsza odpowiedź powinna być tą najbardziej odpowiednią.

Poniżej przedstawiam jak to działa i jak dodawać podziękowania. Aby uzyskać korzyść z tych funkcji musisz się zalogować!

Zachęcam do klikania podczas czytania pomocnych postów.

Na forum dostępna jest teraz nowa opcja. Każdy zalogowany użytkownik może docenić wypowiedź innego użytkownika i podziękować za post. Przyznane "podziękowanie" za post służy do budowania wagi/reputacji postu w danym wątku. Udzielne podziękowanie można również usunąć.

1. aby docenić post należy kliknąć w ikonkę kciuka w górę jak na poniższym obrazku
dzieki-podziekuj.png
2. Po tej operacji post uzyskuje reputacje. Reputacja jest wyświetlana u dołu postu, jak na poniższym obrazku
dzieki-ruputacja.png
3. Teraz sortując wątek według reputacji, kolejność powinna być taka, że na pierwszym miejscu jest pierwszy post, rozpoczynający dyskusję a następnie te najczęściej doceniane. Jeżeli ocena jest taka sama lub jej brak to kolejność jest wg daty dodania.
dzieki-sortowanie.png

PS: zmiana jest jeszcze testowana, więc proszę o uwagi na temat jej działania oraz oczywiście docenianie prawidłowych wypowiedzi.
Zmiana na sortowanie według reputacji do zakończenia testów należy za każdym razem w wątku włączać ręcznie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ