WLZ na zewnętrznej ścianie budynku.

Regulacje prawne w odróżnieniu od wiedzy technicznej nie zawsze są logiczne. Dyskusja wątpliwości pozwala na poprawną ich interpretację
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
w3501yyyy
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 21, 2023 21:12
Lokalizacja: Opole

Re: WLZ na zewnętrznej ścianie budynku.

0
Post autor: w3501yyyy »

Poszukaj w okolicy kogoś znajomego albo znajomego-znajomego kto pracuje jako elektromonter w Tauronie. W jednostkach terenowych itp. Albo zrobi to na fuchę, albo zamontuje bardziej oficjalnie ale nie będzie zadawał głupich pytań.
Ogólnie Tauron ma taki burdel w papierach i w procedurach, że ja osobiście chcę mieć z tą firmą jak najmniej wspólnego. Jak najmniej papierologii, wszystko po najmniejszej linii oporu byleby się nie mieli do czego przyczepić. Widzę wpisany w umowie "zabezpieczenie przedlicznikowe 32A", to od ręki wymieniam C32 na Etimaty 32A plus rozłączniki bezpiecznikowe. Tauron o niczym nie musi wiedzieć, jakby przyjechali to w dalszym ciągu jest zgodnie z umową i mogą mnie cmoknąć. Bo ogarnięcie takiej usługi oficjalnymi drogami to co najmniej miesiąc zabawy z papierami.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ