Cyfrowe przetwarzanie sygnałów

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
wnuczek
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 12, 2007 21:44
Lokalizacja: Fabianki

Cyfrowe przetwarzanie sygnałów

0
Post autor: wnuczek »

Witam kolegów

Na wstępie chce napisać , że nie wiedziałem gdzie umieścić moj temat a że enegro jest chyba temu najbliższa to napisałem tu....

Sprawa wygląda tak, że zaciekawił mnie ostatnio program INTOUCH wykorzystywany m.in. w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów...
Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe linki do wmiarę prostego nauczenia się tego programu byłbym bardzo wdzięczny..lub też linki do przykładowych projektów wykonanych w tym programie (zawsze łatwiej się nauczyć na czymś działajacym niż czytając)...

Jeśli ktoś ma także jakieś przydatne linki do opracowań na temat DSP ( Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów) byłbym także wdzięczny... mogą być także w języku angielskim...najlepiej pdf'y


pozdrawiam, Piotrek

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
kafel56
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 648
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 21:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Cyfrowe przetwarzanie sygnałów

0
Post autor: kafel56 »

Witam!

Nie wiem czy kolega potrzebuje materiałów w celu poznania metod przetwarzania sygnałów analogowych w „zerojedynkowe” i odwrotnie ?
Czy szuka instrukcji obsługi wspomnianego programu, jeśli tak to może warto zajrzeć tu: [Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]
Pozdrawiam kafel56
duzy_mis
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 07, 2005 16:23
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Cyfrowe przetwarzanie sygnałów

0
Post autor: duzy_mis »

Witam.

Na temat DSP:
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!] (rodziny Blackfin, SHARC, TigerSHARC, ADSP)
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!] (rodzina DSP 56000/E)

Myślę, że na początek wystarczy
Pozdrawiam
Jarek
ODPOWIEDZ