Wyłacznik typu DS4 - czyja to produkcja

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
jacas69
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 02, 2006 21:29
Lokalizacja: kaliningrad

Wyłacznik typu DS4 - czyja to produkcja

0
Post autor: jacas69 »

witam kolegów napotkałem ostatnio wyłącznik typu DS4 czy ktoś może wie kto to wyprodukował (brak tabliczki), czy ta produkcja jest kontynuowana ? lub ewentualnie może mi pomóc w otrzymaniu DTR-ki
dziekuje

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
kkas12
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3871
Rejestracja: pn lis 17, 2003 10:23
Lokalizacja: Oborniki Śl

Re: wyłacznik typu DS4

0
Post autor: kkas12 »

Witam!

Wyłącznik czy stycznik?
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]
pozdrawiam
Krzysiek
jacas69
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 02, 2006 21:29
Lokalizacja: kaliningrad

Re: wyłacznik typu DS4

0
Post autor: jacas69 »

a tak racja tez wpadłem na ta DTR-ke wiec to nie to, chodzi o wyłącznik, następce APU z zabezpieczeniem elektronicznym ( w moim wypadku akurat 1600 A znamionowe)
ale i tak dziękuję
tebe
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 31, 2005 17:15
Lokalizacja: Konin

Re: wyłacznik typu DS4

0
Post autor: tebe »

Jeżeli jest to wyłacznik typy DS4 o prądzie znamionowym 1600A to bedzie to DS416 produkcji Fabryka Aparatów Elektrycznych "APENA"S.A. Jest (była ??) to firma chyba z Bielska-Białej. Produkcja na pewno była w roku 2000 (miałem wtedy troszke do czynienia z tymi wyłącznikami). Prawdopodobnie produkują do dziś, ale pewności nie mam.
talfa
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 28, 2003 6:41
Lokalizacja: Białystok

Re: wyłacznik typu DS4

0
Post autor: talfa »

Witam.
Proszę o podanie adresu email, to prześlę DTR wyłacznika mocy produkcji dawnej APENY. Obecnie te wyłaczniki nie są produkowane, ale można kupić zarówno po naprawie jak i nieużywane.
ODPOWIEDZ