EIB - jak przygotować projekt

EIB, KNX, LAN, WAN, instalacje alarmowe oraz telefoniczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
boromir27
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 10, 2007 8:56
Lokalizacja: tolkmicko

EIB - jak przygotować projekt

0
Post autor: boromir27 »

Dzien dobry
W tym semestrze pisze prace inzynierska na temat:"Projekt inteligentnego budynku jednorodzinnego" sporo czytalem o systemie EIB ale kompletnie nie mam pojecia jak ma wygladac projekt i jak przedstwic na rzutach zaprojektowana instalacje. no i jeszcze interesuje mnie jak wyglada podlaczenie elementow do lini EIB.jesli w przypadku oswietlenia mam na mysli zaprojektowac np. w holu zaistalowac czujke ruchu i po wejsciu do holu zapala sie lampa.taka funkcja zalezy tylko od zaprogramowania?czy musze poprostu podlaczam do calej lini bus.
A moze ktos by mi udostepnil choc kawalek projektu ktory by mi ulatwil zaprojektowanie takiej instalacji.
Czy mozna bezplatnie pobrac z internetu program ETS2?jesli tak to prosze o link.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
melon
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 1830
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 13:33
Lokalizacja: Piękna Polska Nasza

Re: EIB - jak przygotować projekt

0
Post autor: melon »

Czy mozna bezplatnie pobrac z internetu program ETS2?
A gdzie tam - program płatny i to słono. Instalator otrzymuje program i swój kod.
ODPOWIEDZ