Nota aplikacyjna RCD

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
artur27
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 16, 2003 10:26
Lokalizacja: Łomża

Nota aplikacyjna RCD

0
Post autor: artur27 »

Witam.
Czytam manualna dotyczącego falownika Danfoss VLT AutomationDrive FC 300 i jest tam taki wpis "Patrz również Nota aplikacyjna RCD MN.90.GX.02." nigdzie nie mogę tego znaleźć w internecie, a chciałbym o tym poczytać. Może ktoś z kolegów mi wytłumaczy o co w tej nocie chodzi.
Pozdrawiam Artur.
Lepiej pracować pod napięciem wiedząc o tym, niż poza napięciem tylko tak sądząc. Live line maintenance.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
e-sparks
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 481
Rejestracja: pn mar 03, 2008 22:24
Lokalizacja: Suwałki

Re: Nota aplikacyjna RCD

0
Post autor: e-sparks »

Proszę bardzo: [Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]
Wystarczyło poszukać. Ponadto w Twoim manualu stoi jak byk, że chodzi o RCD typu B (z opóźnieniem czasowym) i to wszystko.

Pozdrawiam, Wiesław
"Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej" - śpiewał kiedyś o Was Sokół.
Pozdrawiam, Wiesław
artur27
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 16, 2003 10:26
Lokalizacja: Łomża

Re: Nota aplikacyjna RCD

0
Post autor: artur27 »

Witam.
I jeszcze raz dziękuje :)
Pozdrawiam Artur
Lepiej pracować pod napięciem wiedząc o tym, niż poza napięciem tylko tak sądząc. Live line maintenance.
ODPOWIEDZ