ISE i tapatalk

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki. Programowanie sterowników oraz systemy SCADA.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
berger1
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 194
Rejestracja: czw paź 02, 2003 0:09
Lokalizacja: Gdańsk

ISE i tapatalk

0
Post autor: berger1 »

Witam
Myślę, że jest to najlepszy dział dla tematu, który chciałbym poruszyć.
Jestem przekonany, że wśród osób aktywnie przeglądających nasze forum jest sporo użytkowników telefonów iPod Touch, iPhone, iPad, aparatów z androidem, Blackberry, i jeszcze innych, których teraz nie pamiętam. Dla tych urządzeń istnieje doskonała aplikacja o nazwie Tapatalk, w dużej mierze ułatwiająca przeglądanie i udział w forum . Dzięki niej nie trzeba korzystać z mobilnych przeglądarek internetowych, które czasem są dość nieporęczne w obsłudze. Aby aplikacja mogła działać z danym forum administratorzy muszą dołączyć plugin do forum wspierający Tapatalk. I tu prośba do admina o rozważenie takiej możliwości. Pod tym adresem [Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!] można dowiedzieć się szczegółów. Mam nadzieję że przy odrobinie poparcia społeczności na forum, można by rozszerzyć forum ISE o tą funkcjonalność. Dodam jeszcze, że w Polsce jest już kilkadziesiąt for, które skorzystało już z takiej możliwości a na świecie podobno kilka tysięcy. Ciekawy jestem zdania kolegów na ten temat.
Pozdrawiam
Michał K
Nie ma tak przeciętnego człowieka, od którego mędrzec nie mółby się jeszcze czegoś nauczyć.
Johan Wolfgang Goethe

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
berger1
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 194
Rejestracja: czw paź 02, 2003 0:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ISE i tapatalk

0
Post autor: berger1 »

Jakoś nie widzę specjalnego poparcia, a szkoda, bo ułatwiłoby to znacząco dostęp do forum i do ogromu wiedzy jaki ono ze sobą niesie :wink:
Nie ma tak przeciętnego człowieka, od którego mędrzec nie mółby się jeszcze czegoś nauczyć.
Johan Wolfgang Goethe
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ISE i tapatalk

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,

Nie mówię nie, ale nie rozpoznałem do końca tematu. Sama idea jest ciekawa, ale...

Po pierwsze w Ovi store nie ma aplikacji dla symbina, na stronie producenta, też nie ma wersji dla Symbiana.
Po drugie na stronie tapatalk nie ma pluginu dla phpbb3. Są problemy z kopiowaniem.

Pozdrawiam,
Jacek.
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...
berger1
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 194
Rejestracja: czw paź 02, 2003 0:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ISE i tapatalk

0
Post autor: berger1 »

Witam
Jeśli chodzi o obsługę phpbb3 to w FAQ jest to wspomniane:
Q: Which forum system does it currently support?

A: Currently phpBB3 3.0.x, vBulletin 3.6.x/3.7.x/3.8.x/4.x, xenForo 1.0.X, Invision Power Board (IPB) 3.x, Simple Machine Forum (SMF) 1.1.11+/2.x and MyBB 1.4/1.6 are supported. You can also look for other forum system plugin developed by third party developers using Tapatalk API at our Developer Support forums
więc raczej powinno działać.
Co do symbiana to tak bardzo bym się tym nie przejmował, bo niedługo tego systemu już nie będzie :wink:
Życzę samomotywacji do zgłębienia tematu.
Pozdrawiam
Michał K
Nie ma tak przeciętnego człowieka, od którego mędrzec nie mółby się jeszcze czegoś nauczyć.
Johan Wolfgang Goethe
ODPOWIEDZ