Protokół jaki nie powinien istnieć - ku przestrodze

Elektryk myli się dwa razy, po raz pierwszy pomylił się podczas wyboru zawodu :) W tym miejscu prezentujemy przykłady, z którymi warto się zapoznać ale zdecydowanie nie polecamy naśladować.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

Re: Protokół jaki nie powinien istnieć - ku przestrodze

0
Post autor: STANCA »

Witam
W tym protokole co podałeś wyżej to mam nadzieję, że prawidłowa jest jedynie data.
Najgorsze jest to, ktoś ten dokument przyjmuje bo jest mu tak wygodnie.

Proponuję jednak zapoznać się z; art. 271

Zgodnie z art. 101 Karze podlega nie tylko ta osoba, która podrabia lub przerabia dokument, ale także osoba, która takiego dokumentu używa jako autentycznego. Przestępstwo to zagrożone jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Art. 270.

pozdrawiam chłodno autora tego dzieła.
STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
elektrykos
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 80
Rejestracja: sob mar 19, 2005 16:55
Lokalizacja: Alta /Staszów

Re: Protokół jaki nie powinien istnieć - ku przestrodze

0
Post autor: elektrykos »

Witam!
Z całym szacunkiem do Panów elektryków. Ale nie rozśmieszajcie mnie takimi wpisami typu biegły złapie te protokoły to coś im zrobi. Albo policja czy prokurator albo sąd. Na pewno nic im nie zrobi dlatego tak jest. Ja też z tym walczę i nic walka z wiatrakami. Liczy się tylko kasa. Pokarzcie mi przypadek że elektryk został skazany albo jego mocodawca, Biegły udowadnia winę a inne instytucje są martwe są tylko do wyciągania pieniędzy. Wiem to z doświadczenia kiedy wina była udowodniona i co nic niema winnego śmiech na sali.
ODPOWIEDZ