Sonel PE5 typ zabezpieczeń -ręcznie

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki. Programowanie sterowników oraz systemy SCADA.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
destylates
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 157
Rejestracja: pn lut 16, 2009 10:34
Lokalizacja: świebodzice

Sonel PE5 typ zabezpieczeń -ręcznie

0
Post autor: destylates »

Witam. Mam pytanie czy można gdzieś znaleźć szerszą bibliotekę zabezpieczeń do Sonel PE5? Chcę wpisać do protokołu zabezpieczenie Merlin Gerin NS160N. Jak to można wpisać ręcznie nie korzystając z gotowej bazy ? Chcę ustalić prąd wyłączający zgodnie z nastawami na wyłączniku. Nie mogę tego wklepać ręcznie do protokołu. Program usilnie mnie skłania do skorzystania z gotowej biblioteki zabezpieczeń, a tam brak takiego wyłącznika. Czy muszę go stworzyć ? Nie mam na to czasu bo mam różne wyłączniki i wiele takich wpisów by było. Czy nie można sobie ręcznie wpisać do protokołu nazwy, typu i prądy wyłączającego ?

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
karamba32
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 8:38

Re: Sonel PE5 typ zabezpieczeń -ręcznie

0
Post autor: karamba32 »

Dodawanie nowych zabezpieczeń jest opisane w pomocy do programu. Dodatkowo można zadzwonić do producenta i skorzystać z pomocy serwisu, ja tak zrobiłem.
Awatar użytkownika
elpapiotr
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2717
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sonel PE5 typ zabezpieczeń -ręcznie

0
Post autor: elpapiotr »

Witam.

Nie można tak ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam.
Paweł Piotr.
ODPOWIEDZ