Protokół podwykonawcy

Elektryk myli się dwa razy, po raz pierwszy pomylił się podczas wyboru zawodu :) W tym miejscu prezentujemy przykłady, z którymi warto się zapoznać ale zdecydowanie nie polecamy naśladować.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
michalcbr_22
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 7:53

Protokół podwykonawcy

0
Post autor: michalcbr_22 »

Witam,

Chciałem się podzielić radosną twórczością jednego z podwykonawców który dostarczył mi protokół jak w załączniku, po moich uwagach i wskazówkach że coś nie tak, stwierdził że jak mi się nie podoba to mogę sam pomierzyć... .Obrazek
Załączniki
Protokół podwykonawcy.jpg
Protokół podwykonawcy.jpg (193.93 KiB) Przejrzano 3826 razy

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
GRANDOR
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 14
Rejestracja: wt lut 10, 2004 18:49
Lokalizacja: Gliwice

Re: Protokół podwykonawcy

0
Post autor: GRANDOR »

Witam
Faktycznie dzieło sztuki. od lewej do prawej (bo sie nie chce numerować ) a jak ktos tylem wejdzie? czy jest do tego rysunek ? przypuszczam, że nie jesli jest od lewej....... a bez rysunku protokół nieważny
gdzie jest czysty system TNS?
pozdrawiam
mirekkolodziej
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 20, 2005 13:20
Lokalizacja: Górzyn

Re: Protokół podwykonawcy

0
Post autor: mirekkolodziej »

Noooo :D
Gratulacje dla podwykonawcy za tą radosną twórczość. Chętnie bym do swojego archiwum dorzucił tabelę z prądami Ia czy też współczynnikami k, na podstawie której wpisał taką wartość. Z resztą obliczenia impedancji też nijak mają się do podanych wartości. No i Najciekawsze jest to, że ocena pomimo wszystko pozytywna. Chyba te uprawnienia uzyskał na bazarze, albo wiedza po egzaminie mu uleciała...

Faktycznie ciekawostka.
Awatar użytkownika
e-sparks
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 481
Rejestracja: pn mar 03, 2008 22:24
Lokalizacja: Suwałki

Re: Protokół podwykonawcy

0
Post autor: e-sparks »

GRANDOR pisze:czy jest do tego rysunek ? przypuszczam, że nie jesli jest od lewej....... a bez rysunku protokół nieważny
A skąd takie kretyńskie wymaganie wynika? I czym ma być ten rysunek wykonany? Może piórkiem i wungielkiem?
I jeszcze co ma zawierać: drzewka, chmurki i słoneczko?
GRANDOR pisze:gdzie jest czysty system TNS?
Od wielu lat wykonuję wszystkie nowe obwody w "czystym" TN-S. Zapraszam - pokażę jak to wygląda.
GRANDOR pisze:a jak ktos tylem wejdzie?
No jeszcze na rękach może ktoś wejść i wtedy dopiero problem będzie :lol:
"Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej" - śpiewał kiedyś o Was Sokół.
Pozdrawiam, Wiesław
Awatar użytkownika
piotrg1967
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 20:26
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Protokół podwykonawcy

0
Post autor: piotrg1967 »

GRANDOR pisze:a bez rysunku protokół nieważny
Może kolega podać podstawę prawną takiego twierdzenia?
"Ceń słowa! Każde może być twoim ostatnim."
S.J. Lec
Gamanet
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 07, 2012 16:06
Kontakt:

Re: Protokół podwykonawcy

0
Post autor: Gamanet »

Wychodzi że współczynnik k równy jest 80 szok.
ODPOWIEDZ