Halogeny LED z czujnikiem ruchu, co i jak ?

Na tym forum poruszamy tematy związane z projektowaniem, eksploatacją oraz sprawdzaniem oświetlenia
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
paul0
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 0:02
Lokalizacja: TYCHY

Re: Halogeny LED z czujnikiem ruchu, co i jak ?

0
Post autor: paul0 »

Tylko kpiną z klienta jest to, że większość produktów w tym samochody nie są w stanie bezawaryjnie przepracować 5 lat!

Przykład takiego postarzania:
[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ANGEFU
Jestem Elektrykiem
Jestem Elektrykiem
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 20, 2009 3:02
Lokalizacja: Zhongshan

Re: Halogeny LED z czujnikiem ruchu, co i jak ?

0
Post autor: ANGEFU »

paul0 pisze:Tylko kpiną z klienta jest to, że większość produktów w tym samochody nie są w stanie bezawaryjnie przepracować 5 lat!
Już dawno eksperci od marketingu odkryli, że zazwyczaj kupujemy śliczne opakowanie... lśniący lakier, piękny kształt, masa migających "gadżetów" na desce rozdzielczej i osiągi.

Nie zwracamy uwagi na żywotność oraz cenę wymiany podzespołów.

Jestem przekonany, że jeszcze w tym pokoleniu nowo produkowane samochody znienacka będą wyświetlały ostrzeżenia na monitorach.." jeśli w ciągu 5 dni nie zgłosisz się do wskazanego na mapie autoryzowanego serwisu... będziesz zmuszony mnie odholować ;)
BartosK
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 17, 2015 13:36

Re: Halogeny LED z czujnikiem ruchu, co i jak ?

0
Post autor: BartosK »

Dokładnie, ważne co jest w środku, a niestety reklama robi swoje i często o tym zapominamy.
Alberciczek
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 145
Rejestracja: ndz sie 24, 2014 19:44
Lokalizacja: Tychy

Re: Halogeny LED z czujnikiem ruchu, co i jak ?

0
Post autor: Alberciczek »

Jaką powierzchnię chcesz oświetlić i do czego ma być ona oświetlona?
Ja mam coś takiego jak zapodał kolega Archon_1 - na podwórko świeci mi taka lampa 50W ( daje światła tyle co stare lapmy 500W ), na taras świeci mi lampa 20W ( daje tyle światła co lampa 200W ). Producenta nie pamiętam - pojadę do siebie na wieś dopiero na wiosnę. Ale jak bardzo być chciał to poszukam we fakturach.
Pisząc o tym, ile daje światła ta lampa brałem pod uwagę zwykłe żarówki i oceniam "na oko" porównując jak świeciła mi żarówka 500W na podwórku i żarowka 150W na tarasie. Oczywiście barwa światła jest zupełnie inna, a to też daje efekt tego, że odczuwa się iż te ledy świecą mocniej niż zwykła żarówka.
ODPOWIEDZ