Witam - EnergoTools!

Napisz kilka słów od siebie o sobie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=ucp.php?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=viewforum.php?f=23]Forum "Nie jestem elektrykiem"[/url]
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 998
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Witam - EnergoTools!

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,

Nie jestem tu nowy, ale postanowiłem się przedstawić. Taka nowa świecka tradycja. Zachęcam wszystkich aby na tym forum (dostępnym, tylko dla zalogowanych) napisać kilka słów o sobie. Działamy już od dłuższego czasu i wymieniamy sporo informacji pomiędzy sobą. Myślę jednak, że zbyt mało energii poświęcamy na budowanie relacji pomiędzy naszymi użytkownikami - stąd to forum.

Mam na imię Jacek, moją pasją jest elektryka. Z wykształcenia również jestem Elektrykiem. Od zawsze dzielę swoje zainteresowania z ludźmi, których spotykam na swojej drodze zawodowej. Praca w energetyce zawodowej, a konkretnie w "Elektrowni", dała mi sporo szacunku do zawodu, dlatego staram się wszędzie pisać słowo Elektryk z dużej litery :)

Serwis ISE.pl jest narzędziem, które pozwala mi utrzymywać codzienny kontakt z Kolegami z branży. Jeżeli więc profesja Elektryka nie jest dla Ciebie przypadkowym zajęciem jesteś w odpowiednim miejscu.

Pozdrawiam i zapraszam do pozostania na dłużej,
Jacek - administrator
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ