Witam- Mortharius

Napisz kilka słów od siebie o sobie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=ucp.php?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=viewforum.php?f=23]Forum "Nie jestem elektrykiem"[/url]
mortharius
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 45
Rejestracja: śr cze 10, 2015 21:19
Lokalizacja: Poznań

Witam- Mortharius

0
Post autor: mortharius »

Witam wszystkich użytkowników, pracuje jako Elektryk od 4 lat jestem również zaocznym studentem na PP. Na forum trafiłem szukając odpowiedzi na pytania, które niestety doświadczeni Elektrycy nie potrafili mi odpowiedzieć i mam nadzieje, że tutaj znajdę odpowiedzi innego typu niż, "bo tak się robi i już". Czytając to forum zrozumiałem, że moja wiedza na temat elektryki jest znikoma, dlatego moja aktywność w pisaniu i pomocy raczej będzie znikoma, ale mam nadzieje, że dzięki Waszemu doświadczeniu to się zmieni.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
kloniks
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 30, 2015 11:21

Re: Witam- Mortharius

0
Post autor: kloniks »

Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Od dziś będę z Wami spędzała dużo czasu, bo podoba mi się to forum:)
ODPOWIEDZ